Dagplanning van

  • Datum 08/07/2019 - 21/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 557
  • Week 29
  • Adres Bruggestraat 24
    3730 Hoeselt
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wintmolders Annabelle - 30 ptn
Winnaar
Smits Jill - 20 ptn
7/5 - 6/1
09:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Schreurs Robbe - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Bailly Paul-Louis - 11.3 (15 ptn)
4/1 - 4/3 (8)
10:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Helsen Jonas - 45 ptn
Rykx Daan - 45 ptn
6/2 - 6/3
10:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Bouman Lewie - 35 ptn
Vanwinghe Vinz - 30 ptn 6/2 - 6/3
10:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beks Kris - 20 ptn
Bielen Joel - 10 ptn
Bogaerts Gert - 5 ptn
Petitjean Bart - 3 ptn
3/6 - 6/2 - 10/8
10:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Engelen Gilles - 30 ptn
Winnaar
Bukenbergs Finn - 30 ptn
7/6 (5) - 7/6 (6)
10:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Verheyden Bo - 11.3 (15 ptn)
Houbrechts Farrah - 11.4 (10 ptn) 4/0 - 4/3 (2)
11:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Janssen Farah - 9.2 (20 ptn)
Bogaerts Mattiz - 9.2 (20 ptn) 4/0 - 4/0
11:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smits Jill - 20 ptn
Poelmans Kaat - 20 ptn 6/4 - 6/1
11:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Janssen Luna - 25 ptn
Winnaar
Kellens Fleur - 20 ptn
7/5 - 6/1
12:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Groven Elke - 20 ptn
Jeunen Michiel - 70 ptn
Jackers Buana - 70 ptn
Vankrunkelsven Rudy - 20 ptn
6/4 - 7/6 (4)
12:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Marechal Julie - 40 ptn
Vandebrouck Lien - 70 ptn 6/3 - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Thywissen Thomas - 70 ptn
Winnaar
Champagne Niels - 60 ptn
6/0 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Salmon Christel - 25 ptn
Helsen Johan - 35 ptn
Tordoor Svea - 20 ptn
Hasevoets Timon - 40 ptn
6/4 - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mateos Kristof - 30 ptn
Hechtermans Ivan - 20 ptn 3/6 - 6/1 - 7/6 (6)
13:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Huygens Myrthe - 13.3 (15 ptn)
Knapen Sienna - 13.4 (10 ptn) 6/1 - 6/2
13:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claes David - 25 ptn
Pala Sandro - 30 ptn
Huybregts Jeffrey - 45 ptn
Lafosse Francis - 10 ptn
4/6 - 6/1 - 10/4
13:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Delvaux Kevin - 50 ptn
Verbeeck Frank - 45 ptn 6/2 - 6/3
13:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Hermans Lionel - 9.3 (15 ptn)
Van Tornout Nicolas - 9.4 (10 ptn) 4/1 - 4/0
13:30 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Avtar Iknoor - 50 ptn
Ngon Maurane - 50 ptn 7/6 (6) - 2/6 - 6/0
14:30 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Van Den Broeck Tessa - 35 ptn
Winnaar
Jolling Lies - 13.2 (20 ptn)
7/5 - 4/6 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jackers Buana - 70 ptn
Jeunen Michiel - 70 ptn
Hauben Inge - 65 ptn
Van de Perre Evert - 70 ptn
6/4 - 6/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Rosmeulen Nele - 25 ptn
Franssen Jorne - 5 ptn
Verheyen Sofie - 20 ptn
Verheyen Peter - 10 ptn
6/3 - 3/6 - 10/7
15:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Adriaensens Victor - 40 ptn
Winnaar
Tans Jeroen - 35 ptn
7/6 (5) - 6/4
15:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Verjans Gijs - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Grosemans Ferre - 13.3 (15 ptn)
6/1 - 6/3
16:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gillis Ilse - 5 ptn
Meyers Marijke - 20 ptn
Winnaar
Mathe Michele - 10 ptn
Nilis Nadia - 15 ptn
4/6 - 6/3 - 10/5
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brien Nadia - 3 ptn
Smeets Bart - 10 ptn
Winnaar
Gielen Nathalie - 3 ptn
Bogaerts Gert - 5 ptn
6/3 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Castro Davy - 30 ptn
Winnaar
Engelen Gilles - 30 ptn
6/7 - 6/1 - 6/4
16:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Demuynck Cindy - 5 ptn
Schraepen Chloë - 3 ptn
6/3 - 6/0
16:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Wijnants An - 3 ptn
Schepers Kathleen - 3 ptn 6/1 opgave
16:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Petitjean Bart - 3 ptn
Winnaar
Craenen Kristof - 10 ptn
6/2 - 6/1
16:30 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Bosmans Elise - 11.1 (25 ptn)
Van Brempt Marilyn - 11.3 (15 ptn) 4/2 - 4/0
17:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Quintyn Natacha - 45 ptn
Theunissen Sanne - 25 ptn
Winnaar
Groven Elke - 20 ptn
Jackers Buana - 70 ptn
7/5 - 7/5
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buijs Rens - 10 ptn
Vandebrouck Dries - 85 ptn
Winnaar
Jeunen Michiel - 70 ptn
Lycops Olivier - 65 ptn
6/3 - 3/6 - 10/4
17:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fagoo Philip - 90 ptn
Winnaar
Swennen Nick - 90 ptn
6/1 - 6/1
18:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Blokken Tatyana - 25 ptn
Hilven Ellen - 35 ptn
Moermans Evy - 30 ptn
Rosmeulen Nele - 25 ptn
6/2 - 6/0