Dagplanning van

  • Datum 10/04/2019 - 20/04/2019
  • Aantal inschrijvingen 280
  • Week 16
  • Adres Bruggestraat 24
    3730 Hoeselt
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Luwel Anita - 10 ptn
Stulens Sofie - 5 ptn
Timmermans Elly - 5 ptn
Vandebosch Marijke - 5 ptn
6/0 - 6/3
10:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Clercq Magali - 30 ptn
Rynders Stef - 40 ptn
6/3 - 6/4
10:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gielen Dave - 75 ptn
Vranken Martijn - 65 ptn
Craybex Philippe - 65 ptn
Lambrichts Bjorn - 75 ptn
6/7 (5) - 6/3 - 10/5
10:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Snellinx Kyan - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Roox Thimo - 13.8 (1 ptn)
6/1 - 6/0
10:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Baret Andreas - 30 ptn
Winnaar
Bukenbergs Finn - 30 ptn
6/3 - 6/1
12:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jaeken Sam - 70 ptn
Bosmans Stijn - 55 ptn
Peeters Ina - 80 ptn
Haesevoets Hans - 50 ptn
7/5 - 6/4
12:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kelchtermans Frank - 5 ptn
Kelchtermans Koen - 3 ptn
Winnaar
Bogaerts Gert - 5 ptn
Fransen Joseph - 3 ptn
6/4 - 7/6
12:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Knapen Sienna - 13.4 (10 ptn)
Winnaar
Arouna Amani - 13.4 (10 ptn)
6/2 - 6/7 (5) - 7/6 (4)
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schils Annemie - 25 ptn
Petitjean Bart - 3 ptn
Pangratiu Maria - 15 ptn
Baret Michel - 3 ptn
6/2 - 4/6 - 10/5
13:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Tans Jeroen - 35 ptn
Tans Willy - 25 ptn
Nelissen Gertjan - 35 ptn
Vanhees Jef - 15 ptn
6/4 - 6/0
13:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Jolling Lies - 20 ptn
Winnaar
Strijkers Nieke - 25 ptn
6/3 - 7/5
15:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Augustijnen Stephanie - 50 ptn
Crauwels Lore - 40 ptn
Winnaar
Peeters Ina - 80 ptn
Peeters Lien - 5 ptn
5/7 - 6/3 - 10/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gielen Nathalie - 3 ptn
Bogaerts Gert - 5 ptn
Decauter Lieve - 3 ptn
Meers Johan - 5 ptn
1/6 - 7/6 - 10/5
16:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schils Annemie - 25 ptn
Van den Eynden Marie - 35 ptn
Winnaar
Gielissen Hanne - 25 ptn
Loyens Nele - 35 ptn
6/2 - 2/6 - 10/8
16:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beks Kris - 20 ptn
Van de Perre Evert - 70 ptn
7/6 - 6/1
16:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Vanspauwen Noor - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Ba Elfya - 11.3 (15 ptn)
4/1 - 4/1
16:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Arouna Amani - 10 ptn
Lowis Romy - 5 ptn 6/1 - 6/2
18:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Loyens Jade - 15 ptn
Loyens Jos - 30 ptn
Winnaar
Vanthienen An - 5 ptn
Geutjens Stijn - 40 ptn
6/1 - 6/0
18:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Schreurs Robbe - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Bailly Paul-Louis - 11.3 (15 ptn)
4/2 - 4/1
18:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Verjans Gijs - 13.3 (15 ptn)
Van Bael Maximiliaan - 13.3 (15 ptn) 6/3 - 6/3