Dagplanning van

  • Datum 12/04/2019 - 21/04/2019
  • Aantal inschrijvingen 622 / 640
  • Week 16
  • Adres Antwerpse Heirweg 22 A
    8340 Damme
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lycke Cindy - 30 ptn
Rogiers Annelies - 25 ptn 6/1 - 6/4
09:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandemaele Annelore - 25 ptn 6/2 - 6/4
09:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM D'Hondt Martine - 10 ptn 2/6 - 6/0 - 7/6 (3)
09:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Demey Bram - 5 ptn
Winnaar
Demuynck Tijs - 3 ptn
6/1 - 4/6 - 6/1
09:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Putteman Mats - 9.1 (25 ptn)
Winnaar
Meynaerts Lise - 9.1 (25 ptn)
3/4 (0) - 4/0 - 4/1
10:30 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Letter Leen - 3 ptn
Mortier Carine - 5 ptn 5/7 - 6/3 - 10/3
10:30 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lybaert Didier - 30 ptn
Molein Marc - 15 ptn 6/3 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heldenbergh Remi - 40 ptn
Leyers Mick - 45 ptn 6/4 - 6/1
12:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vogelaers Milan - 30 ptn
Winnaar
Leyers Dex - 30 ptn
4/6 - 6/2 - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Daenen Jean - 10 ptn
Winnaar
Bigler Filip - 10 ptn
6/2 - 6/0
13:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Loo Merel - 60 ptn
Winnaar
Gillis Elise - 50 ptn
6/2 - 1/0 opgave
13:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Debehets Heleen - 5 ptn 7/6 - 4/6 - 6/4
13:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cantens Filip - 35 ptn
Winnaar
Meuleman Kurt - 40 ptn
6/1 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demeyere Chris - 10 ptn
Declercq Jan - 10 ptn 6/2 - 6/0
15:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gilbert Vanessa - 3 ptn
Casaert Evelyne - 3 ptn 6/4 - 6/3
15:00 ENKEL DAMES 25 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Landegem Magali - 100 ptn nr. 96
Van De Kerckhove Shannon - 80 ptn 7/5 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Louagie Maxim - 85 ptn
Bogaert Lucas - 85 ptn 4/6 - 2/3 opgave
15:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demey Robin - 70 ptn
Vanwalleghem Alexander - 70 ptn 6/2 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Helewaut Frederick - 30 ptn
Winnaar
Claeys Stefaan - 25 ptn
3/6 - 6/3 - 6/1
16:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verloo Amélie - 30 ptn
De Decker Babette - 30 ptn 6/3 - 6/2
16:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Groote Robin - 70 ptn
Winnaar
De Clercq Otto - 70 ptn
7/5 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verhulst Guy - 10 ptn
Stroo Peter - 10 ptn 6/3 - 6/3
16:30 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gritzelis Constantin - 35 ptn
Winnaar
Debacker Filip - 35 ptn
7/5 - 6/2
16:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dhelft Mario - 30 ptn
Winnaar
Clerick Eddy - 20 ptn
6/3 - 6/1