Dagplanning van

  • Datum 12/07/2019 - 21/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 475
  • Week 29
  • Adres Elzenstraat 33
    2540 Hove
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geudens Karen - 3 ptn
Plettinx Katleen - 3 ptn 6/1 - 6/0
10:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Crols Lukas - 65 ptn
Winnaar
Decaluwe Thibaut - 70 ptn
6/7 (5) - 6/2 - 6/2
10:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Huysmans Axel - 40 ptn
Le Grelle Maxime - 50 ptn 6/3 - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schrauwen Peter - 3 ptn 6/0 - 6/0
11:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vlaeminck Seppe - 30 ptn
Sels Arthur - 20 ptn 6/3 - 6/4
11:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pattyn Jo - 50 ptn
Lievens Patrick - 45 ptn 6/2 - 2/6 - 6/3
11:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Embrechts Bart - 5 ptn
Paepen Peter - 10 ptn 6/1 - 6/1
11:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Amelinckx Senne - 10 ptn
Van De Vijver Jasper - 10 ptn 6/1 - 6/2
13:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Mareen Axana - 105 ptn nr. 44
van Baarle Klaartje - 95 ptn nr. 164 BIS 6/2 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Decaluwe Thibaut - 70 ptn
Winnaar
Ponnet Sander - 85 ptn
6/0 - 6/0
13:00 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dyckmans Ronny - 20 ptn
De Loose Peter - 20 ptn 6/2 - 7/6 (2)
13:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gepts Ronald - 5 ptn
Amelinckx Randy - 10 ptn 6/2 - 0/6 - 7/5
14:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Robbens Nina - 70 ptn
Gepts Nikita - 65 ptn 6/4 - 6/4
14:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Herdt Julie - 25 ptn
Van de Velde Julie - 25 ptn 6/4 - 6/2
14:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Segers Lina - 10 ptn
Winnaar
Jong Katrien - 5 ptn
6/0 - 4/6 - 6/4
14:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brughmans Wim - 30 ptn
Winnaar
Ceusters Maarten - 15 ptn
6/4 - 2/6 - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pattyn Jo - 50 ptn
Brison Patrick - 50 ptn 3/6 - 6/4 - 6/1
16:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Andries Marijke - 30 ptn
Van den Meerschaut An - 30 ptn 6/3 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Moschella Gianni - 105 ptn nr. 125
Winnaar
Dugailly Jelle - 105 ptn nr. 65
7/5 - 1/6 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meuris Daan - 70 ptn
Cuylaerts Tom - 65 ptn 6/2 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vermeulen Steven - 30 ptn
Winnaar
Bols Bob - 20 ptn
6/4 - 5/7 - 7/6 (3)