Dagplanning van

  • Datum 28/06/2019 - 14/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 365
  • Week 28
  • Adres Stadionlaan 48
    8210 Zedelgem
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Snauwaert Miguel - 45 ptn
Winnaar
Deprez Tom - 45 ptn
6/0 - 1/0 opgave
10:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Arriba Escola Jose Manuel - 10 ptn
Devos Hans - 3 ptn
Winnaar
Bonne Kristof - 10 ptn
David Karel - 3 ptn
3/6 - 6/4 - 10/8
10:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gielen Isabeau - 10 ptn 6/2 - 6/4
10:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gunst Julie - 20 ptn
Vermaut Gaëlle - 20 ptn 6/3 - 6/2
10:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bury Frederic - 45 ptn
Simaey Stefaan - 35 ptn 6/3 - 6/2
10:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lebacq Fleur - 20 ptn
De Vos Andres - 60 ptn
Laevens Kelly - 25 ptn
Demolder Anthony - 55 ptn
6/2 - 7/6 (5)
10:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandemaele Annelore - 25 ptn
Holsbeke Wouter - 5 ptn
3/6 - 7/5 - 10/5
11:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Doom Francis - 25 ptn 6/2 - 6/3
11:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cleenewerck Christiaan - 10 ptn
Winnaar
Deblauwe Bernie - 5 ptn
6/3 - 6/3
12:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heynderick Leen - 55 ptn
Mylle Yana - 5 ptn
6/2 - 6/0
12:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nersisyan Vardan - 65 ptn
Dhaene Cedric - 65 ptn 3/6 - 6/2 - 6/1
12:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Annys Wim - 10 ptn
Winnaar
Declercq Jeroen - 10 ptn
6/2 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dekeyser Brenda - 45 ptn
Cuffez Wim - 15 ptn
Winnaar
Traen Sofie - 20 ptn
Van Mullem Wiebe - 35 ptn
6/7 (6) - 6/2 - 10/5
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanacker Ria - 10 ptn
Despiegelaere Luc - 5 ptn
Bigler Joyce - 3 ptn
Bonne Kristof - 10 ptn
6/2 - 6/1
13:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bakker Sharon - 5 ptn
Winnaar
Devos Elke - 10 ptn
6/2 - 6/1
13:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Declercq Peter - 25 ptn
Aid Elsayed Ali Hosny - 20 ptn 7/5 - 1/6 - 7/5
14:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Laevens Kelly - 25 ptn
Loose Julie - 65 ptn
Winnaar
Aelter Fien - 60 ptn
Decaestecker Kim - 30 ptn
6/3 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mylle Henk - 15 ptn
Wellens Kenny - 15 ptn
De Bois Beau - 20 ptn
Vanbelle Kenneth - 5 ptn
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bonne Kristof - 10 ptn
De Sutter Gilles - 50 ptn
Leyseele Kris - 35 ptn
Torres Manuel - 25 ptn
6/2 - 6/4
15:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jovanovic Helena - 20 ptn
Gunst Julie - 20 ptn 6/2 - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Seys Basile - 30 ptn 6/2 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bakker Sharon - 5 ptn
Vandemaele Annelore - 25 ptn
Winnaar
Laevens Kelly - 25 ptn
Lambert Mieke - 5 ptn
6/3 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Stroo Peter - 10 ptn
Winnaar
Aelter Xavier - 10 ptn
6/7 (5) - 6/0 - 7/5
16:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bonne Kristof - 10 ptn
David Karel - 3 ptn
D'Houst Stelvio - 3 ptn
Roets Bjorn - 10 ptn
7/5 - 6/3
16:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Defreyne Josephine - 60 ptn 6/4 - 6/2
16:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Roover Marie - 3 ptn
Lescroart Juline - 3 ptn 6/4 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Notable Cedric - 80 ptn
Nersisyan Vardan - 65 ptn 2/6 - 6/4 - 6/1
18:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claeys Stefaan - 25 ptn
Vanderstraeten Tobias - 20 ptn 6/4 - 6/1