Dagplanning van

  • Datum 07/07/2019 - 21/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 363 / 365
  • Week 29
  • Adres Aartrijkestraat 140
    8820 Torhout
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Baute Justine - 15 ptn
Ryckebusch Honorine - 15 ptn
7/5 - 7/5
09:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gunst Bernadette - 20 ptn 7/5 - 6/4
09:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Derous Tim - 15 ptn 6/4 - 6/2
10:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jacobs Alicja - 20 ptn
Vanneste Julie - 40 ptn
7/6 (3) - 6/1
10:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanacker Ria - 10 ptn
Despiegelaere Luc - 5 ptn
Tanghe Anne-Mie - 10 ptn
Bes Wouter - 3 ptn
6/0 - 6/4
10:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gryp Kim - 60 ptn
Pattyn Sara - 40 ptn 6/1 - 6/1
10:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Crevits Peggy - 10 ptn
Perquy Inge - 5 ptn 6/3 - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Muylle Bjarne - 30 ptn
Winnaar
Muylle Sybren - 30 ptn
6/3 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Devos Tom - 10 ptn
Winnaar
Brabant Pol - 10 ptn
4/6 - 6/2 - 6/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Fiems Elisabeth - 80 ptn
Maes Mario - 60 ptn
Pattyn Sara - 40 ptn
Pattyn Valentijn - 75 ptn
6/3 - 6/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deruyter Saar - 30 ptn
Muylle Bjarne - 30 ptn
7/6 (8) - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vanhessche Dieter - 10 ptn
Verleye Mario - 10 ptn
Winnaar
Decloedt Kris - 5 ptn
Haelewyn Wouter - 15 ptn
6/4 - 6/0
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambert Mieke - 5 ptn
Vereecke Veronique - 5 ptn
Winnaar
Decock Nancy - 10 ptn
Devriendt Annemie - 3 ptn
3/6 - 7/6 (7) - 10/5
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanderper Kaat - 40 ptn
Cuvelier Jan - 40 ptn
Verlinde Ann-Sophie - 20 ptn
Van Haute Karel - 65 ptn
6/3 - 3/6 - 10/7
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Deruyter Saar - 30 ptn
Verleye Mario - 10 ptn
6/0 - 6/1
15:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Callewier Sofie - 10 ptn
Deklerck Hanne - 10 ptn 6/0 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verschuere Thibault - 75 ptn
Winnaar
Vandevelde Milan - 80 ptn
3/6 - 7/5 - 6/1
16:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Groote Robin - 70 ptn
Vandevijvere Pieter - 60 ptn 6/3 - 6/2
16:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deprez Tom - 45 ptn
Winnaar
Van Colen Kevin - 35 ptn
6/2 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lagrou Geert - 5 ptn 6/1 - 7/5
18:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Devloo Kevin - 30 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
Winnaar
Deprez Tom - 45 ptn
Vermeulen Jasper - 15 ptn
7/6 (7) - 6/3
20:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Snyers Amelie - 15 ptn
Frickelo Lorenzo - 15 ptn
Winnaar
De Wolf Margo - 15 ptn
Keters Xavier - 15 ptn
6/0 - 2/6 - 10/6
20:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deklerck Lode - 65 ptn
Rigaut Christophe - 15 ptn
Winnaar
Catrysse Koen - 40 ptn
Deklerck Lucas - 45 ptn
6/4 - 6/3