Dagplanning van

  • Datum 30/07/2019 - 11/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 153 / 170
  • Week 32
  • Adres Driemasten 39
    8560 Gullegem
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Roose Herlinde - 5 ptn
Romel Brecht - 3 ptn
Winnaar
Blomme Micheline - 5 ptn
Lefevere Wim - 5 ptn
7/6 (3) - 6/4
10:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Rommens Karel - 3 ptn
Rommens Tom - 15 ptn
Buyse Olivier - 15 ptn
Terryn Pieterjan - 10 ptn
6/4 - 6/7 (5) - 10/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verschaeve Lotte - 40 ptn
Verhulst Guy - 15 ptn
Bohez Stephanie - 10 ptn
Wajntraub Jonathan - 30 ptn
3/6 - 6/2 - 10/4
12:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Louvaert Benjamin - 3 ptn
Toebaert Kenneth - 3 ptn
6/3 - 7/5
12:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kesteloot Noran - 35 ptn
Wajntraub Jonathan - 30 ptn
Winnaar
Maes Mario - 60 ptn
Verstraete Carl - 25 ptn
6/3 - 6/4
13:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rodyns Pascale - 15 ptn
Vandeputte Tanja - 45 ptn
Winnaar
Saver Annelies - 15 ptn
Vanhalst Olivia - 30 ptn
6/4 - 6/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Azou Eline - 55 ptn
Lareu Alex - 30 ptn
Winnaar
Bogaert Lara - 75 ptn
Belaen Jelle - 10 ptn
7/6 (5) - 6/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Malfait Eef - 10 ptn
Verhulst Guy - 15 ptn
Vallaeys Nele - 3 ptn
Clauwaert Stefaan - 25 ptn
6/3 - 6/7 (4) - 10/8
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Brouwer Caro - 10 ptn
Dumarey Kimberly - 20 ptn
De Veirman Carine - 5 ptn
Vienne Veroniek - 25 ptn
6/2 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bogaert Lara - 75 ptn
Maes Mario - 60 ptn
Duyck Sarah - 40 ptn
Ketels Thomas - 90 ptn
4/6 - 6/4 - 10/5
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lecoutere Olivier - 10 ptn
Nowé Giovanni - 50 ptn
Winnaar
Opbrouck Nick - 20 ptn
Snauwaert Karl - 30 ptn
6/1 - 6/3
16:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dupont Eline - 5 ptn
Malfait Eef - 10 ptn
6/2 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bogaert Lara - 75 ptn
Belaen Jelle - 10 ptn
Winnaar
Vermeersch Paya - 55 ptn
Snauwaert Karl - 30 ptn
7/5 - 7/5
16:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dehaen Thomas - 105 ptn
Lecoutere Olivier - 10 ptn
Mergaert Joris - 80 ptn
Vandepoele Ward - 60 ptn
3/6 - 6/4 - 10/8
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maes Mario - 60 ptn
Verstraete Carl - 25 ptn
Winnaar
Lecoutere Olivier - 10 ptn
Vanhooren Tom - 80 ptn
6/2 - 6/4