Dagplanning van

  • Datum 22/07/2019 - 04/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 715
  • Week 31
  • Adres Sportlaan 10 B
    3945 Ham
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bellens Sandra - 5 ptn
Helsen Hilde - 10 ptn
Luypaerts Kim - 5 ptn
Tessens Liesbeth - 10 ptn
6/2 - 6/3
09:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Blanchard Saskia - 3 ptn
Habex Kim - 5 ptn
Winnaar
Maes Diane - 3 ptn
Serneels Linda - 5 ptn
6/3 - 6/3
09:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 10 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Aerts Reinke - 5 ptn
Joris Rein - 5 ptn
Winnaar
Maes Ils - 3 ptn
Huysmans Jeroen - 3 ptn
6/1 - 6/1
09:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Segers Jacky - 10 ptn
Wijckmans Jan - 3 ptn
Mertens Joren - 10 ptn
Sterckx Kobe - 3 ptn
6/3 - 6/4
09:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Frederickx Gilles - 30 ptn
Winnaar
Vanlommel Cas - 30 ptn
6/3 - 2/0 opgave
09:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vangerven Ben - 10 ptn
Sneyers Bregt - 3 ptn 7/5 - 6/4
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Engelen Peggy - 20 ptn
Nelis Ludo - 35 ptn
Winnaar
Leeuws Inge - 15 ptn
De Backer Jan - 35 ptn
6/0 - 6/3
11:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hendrickx Rob - 3 ptn
Peeters Marc - 15 ptn
Mensch Gian - 5 ptn
Mensch Jurgen - 15 ptn
2/6 - 6/4 - 10/7
11:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Segers Jelle - 70 ptn 6/4 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Franck Kristoff - 40 ptn
Meyen Ronny - 35 ptn 6/7 (2) - 6/1 - 6/2
12:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leeuws Inge - 15 ptn
Van Roy Els - 15 ptn
3/6 - 6/3 - 10/8
12:30 DUBBEL GEMENGD 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Maes Ils - 3 ptn
Huysmans Jeroen - 3 ptn
6/2 - 6/2
12:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hulshagen Jan - 55 ptn
Kemps Marco - 85 ptn
Creemers Sander - 70 ptn
Theunckens Lennert - 70 ptn
6/2 - 6/4
12:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hannes Dennis - 30 ptn
Moors Danny - 30 ptn
Winnaar
Lauvrys Yves - 25 ptn
Van Doninck Jo - 25 ptn
6/1 - 6/7 (3) - 11/9
12:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vandingenen Stefan - 3 ptn
Vansingel Luc - 5 ptn
6/2 - 6/2
12:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bossi Philippe - 30 ptn
Peeters Bart - 20 ptn 5/7 - 6/2 - 6/3
12:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Laermans Philip - 10 ptn
Winnaar
Celis Michel - 5 ptn
6/3 - 0/6 - 6/4
14:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hendrickx Tiana - 55 ptn
Toelen Jennifer - 20 ptn
Winnaar
Hannes Lore - 55 ptn
Van Orshaegen Yentl - 30 ptn
7/6 (4) - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Plessers Dennis - 15 ptn
Vanerom Peter - 15 ptn
Beyens Erwin - 10 ptn
Geukens Ludo - 20 ptn
6/4 - 6/2
14:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Backer Jan - 35 ptn
Rens Wilfried - 5 ptn
Winnaar
Druyts Tom - 25 ptn
Vissers Jelle - 15 ptn
6/4 - 6/2
14:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jooken Eline - 10 ptn
Huygens Freya - 10 ptn 6/0 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Peeters Jochen - 55 ptn
Jacobs Dries - 65 ptn 6/4 - 6/4
14:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vande Weeghde Marnik - 20 ptn
Winnaar
Toelen Franki - 25 ptn
6/3 - 7/6 (1)
15:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hendrickx Rani - 20 ptn
Theunckens Lennert - 70 ptn
Winnaar
Verheyen Jolien - 30 ptn
Peeters Jochen - 55 ptn
6/0 - 4/6 - 10/5
15:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Herck Hilde - 25 ptn
Van Den Eynde Jef - 5 ptn
Winnaar
Huysmans Els - 15 ptn
Vanwesemael Joachim - 15 ptn
6/1 - 7/5
15:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mesens Sofie - 25 ptn 6/0 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Karremans Daan - 45 ptn 6/3 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssen Kevin - 3 ptn
Winnaar
De Preter Arthur - 10 ptn
6/3 - 2/6 - 7/6 (7)
17:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hannes Lore - 55 ptn
Maes Jinse - 5 ptn
Reynders Joke - 55 ptn
Van Acker Kelly - 5 ptn
6/3 - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Sannen Nikea - 25 ptn
Gysbrechts Luc - 15 ptn
6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geens Jill - 10 ptn
Vandeweyer Stef - 5 ptn
Van der Eedt Cindy - 10 ptn
Luyten Kris - 5 ptn
4/6 - 6/4 - 10/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vanden Eynde Anja - 15 ptn
Mivis Etienne - 5 ptn
Hoefsmit Monique - 10 ptn
Moons Erwin - 10 ptn
6/3 - 6/4
17:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Buijsers Gill - 70 ptn
Van De Velde Julie - 70 ptn 6/1 - 2/6 - 7/6 (6)
17:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hendrickx Rani - 15 ptn
Mesens Sofie - 25 ptn 3/6 - 6/1 - 6/3
17:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Roex Ine - 10 ptn
Saenen Sofie - 3 ptn 6/2 - 6/1
18:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Franck Kristoff - 40 ptn
Moors Danny - 30 ptn
Winnaar
Oeyen Kris - 40 ptn
Timmermans Gerry - 45 ptn
6/3 - 6/3