Dagplanning van

  • Datum 16/08/2019 - 25/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 234 / 250
  • Week 34
  • Adres Neerhoflaan 22
    1780 Wemmel
  • Gewest Vlaams-Brabant
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Wagheneire Aurelie - 3 ptn
Van Lindt Ellen - 5 ptn
Winnaar
De Meijer Inge - 3 ptn
Dens Leen - 3 ptn
6/0 - 6/2
10:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Hove Inge - 3 ptn
Rogiers Steve - 5 ptn
Winnaar
Cnop Nikki - 3 ptn
De Leeuw Daan - 10 ptn
7/5 - 6/1
11:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Van Humbeeck Guy - 10 ptn
Van Moer Daan - 3 ptn
6/0 - 6/2
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Steyaert Anne - 10 ptn
Verbruggen Tatiana - 45 ptn
Hoffem Marine - 50 ptn
Wiams Jessica - 3 ptn
6/3 - 6/3
13:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Meijer Inge - 3 ptn
Dens Leen - 3 ptn
De Neve Camille - 10 ptn
Van Buggenhout Cindy - 5 ptn
6/2 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR De Leeuw Wout - 50 ptn
Gobin Tom - 40 ptn
Winnaar
Appelmans Peter - 50 ptn
Willockx Olivier - 40 ptn
7/6 (2) - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Braet Vincent - 10 ptn
Islamaj Maxime - 3 ptn
Winnaar
De Groote Marc - 25 ptn
De Smet Jan - 3 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 230 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Kokorev Alexander - 95 ptn
Maes Michael - 100 ptn
Basile Alessio - 95 ptn
Basile David - 90 ptn
6/3 - 1/6 - 15/13
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Mahy Sigrid - 15 ptn
Steyaert Anne - 10 ptn
De Nil Janthe - 3 ptn
Schoningh Suzanne - 15 ptn
6/3 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Debuyzer Maïté - 70 ptn
Ronsmans Jeremy - 55 ptn
Schurmann Charlotte - 75 ptn
Appelmans Peter - 50 ptn
6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Vande Zande Daphne - 90 ptn
Basile David - 90 ptn
Van Eeckhoudt Laura - 90 ptn
D'Hoe Robin - 90 ptn
6/4 - 6/0
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
De Camps Alessia - 15 ptn
De Mol Louis - 45 ptn
Maelfeyt Murielle - 45 ptn
Van Eycken Tom - 15 ptn
6/0 - 6/4
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Hoffem Marine - 50 ptn
Willockx Olivier - 40 ptn
Winnaar
Verbruggen Tatiana - 45 ptn
Rummens Niel - 40 ptn
6/7 (4) - 6/3 - 10/3
17:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Bostoen Sophie - 15 ptn
De Grave Valerie - 50 ptn
6/2 - 6/1
17:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Kaura Celine - 65 ptn
Vande Zande Daphne - 90 ptn
6/4 - 6/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR
Winnaar
Fransen Ann - 3 ptn
De Smet Jan - 3 ptn
Cnop Nikki - 3 ptn
De Leeuw Daan - 10 ptn
6/3 - 6/0
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Laporte Frank - 30 ptn
Rogiers Steve - 5 ptn
Winnaar
Maas Erik - 10 ptn
Willockx Olivier - 40 ptn
6/0 - 5/7 - 10/5
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Appelmans Peter - 50 ptn
Katzarov Boris - 90 ptn
3/6 - 7/5 - 11/9
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
TENNIS TOUR Asselberghs Marc - 5 ptn
Van Sande Stefaan - 3 ptn
5/7 - 6/2 - 10/8