Dagplanning van

  • Datum 17/08/2019 - 01/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 485
  • Week 35
  • Adres Langebrugstraat 3
    8800 Roeselare
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Demeulenaere Sophie - 5 ptn
De Bal Ward - 3 ptn
5/7 - 6/1 - 10/7
09:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Catteeuw Cindy - 3 ptn
Deboeuf William - 3 ptn
7/5 - 7/5
09:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bogaert Josephine - 3 ptn
Winnaar
Corneillie Leen - 3 ptn
6/0 - 6/3
09:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rosseau Rik - 30 ptn
Winnaar
Serruys Kevin - 25 ptn
6/3 - 7/6 (6)
10:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Brouwer Caro - 10 ptn
Dumarey Kimberly - 20 ptn
Coolsaet Leen - 10 ptn
Vincke Birgit - 15 ptn
6/2 - 6/1
10:30 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vervaeke Beni - 25 ptn
Cauberghs Jan - 25 ptn 2/6 - 6/3 opgave
11:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Feraine Carl - 10 ptn
Romel Brecht - 3 ptn
6/2 - 6/3
12:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Brouwer Caro - 10 ptn
Verbrugghe Tim - 15 ptn
Noseda Michelle - 3 ptn
Declercq Thomas - 25 ptn
6/7 (6) - 6/1 - 10/8
12:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Berten Hugo - 10 ptn
Staessens Dimitri - 50 ptn
Ix Peter - 10 ptn
Van Belleghem Steven - 45 ptn
7/5 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Blondeel Briek - 40 ptn 7/6 (2) - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Stroo Peter - 10 ptn
Winnaar
Storie Igor - 3 ptn
6/1 - 4/6 - 6/2
12:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gashi Bledar - 85 ptn
Winnaar
De Vries Dirk - 90 ptn
7/5 - 1/1 opgave
14:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Raeymaekers Jynke - 5 ptn
Staessens Dimitri - 50 ptn
6/3 - 6/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Brouwer Caro - 10 ptn
Verbrugghe Tim - 15 ptn
Bostyn Charlotte - 3 ptn
Rommens Tom - 15 ptn
1/6 - 7/5 - 10/8
14:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Bal Ward - 3 ptn
Lefere Pieter - 5 ptn
7/5 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Berwouts Marc - 10 ptn
Vandenkendelaere Sacha - 3 ptn 6/2 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hoornaert Piet - 40 ptn
Nowé Giovanni - 50 ptn
Dierynck Willem - 70 ptn
Knockaert Koen - 10 ptn
7/5 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Roose Jeroen - 90 ptn
De Vries Dirk - 90 ptn 6/4 - 6/3
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Persyn Thomas - 25 ptn
Van Lauwe Thomas - 3 ptn
Buyse Jan - 3 ptn
Verduyn Lukas - 25 ptn
7/5 - 4/6 - 10/7
16:30 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT De Weerdt Olaf - 110 ptn nr. 38
Winnaar
Peralta - Tello Eduardo - 110 ptn nr. 57 BIS
6/4 - 3/6 - 6/4
19:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Soete Pedro - 40 ptn
Deprez Tom - 45 ptn 7/6 (6) - 6/3
19:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vermeersch Paya - 55 ptn
Snauwaert Karl - 30 ptn
Winnaar
Vermeulen Nancy - 25 ptn
Vandepoele Ward - 60 ptn
4/6 - 6/3 - 10/7