Dagplanning van

  • Datum 30/06/2019 - 06/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 242
  • Week 27
  • Adres Spikstraat 18 A
    3111 Wezemaal
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Moeys Fidel - 9.5 (5 ptn)
Winnaar
Hermans Lionel - 9.3 (15 ptn)
4/0 - 4/1
09:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Hosten Rune - 9.3 (15 ptn)
Dyckmans Brent - 9.3 (15 ptn) 4/1 - 4/1
09:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Klarenbeek Mats - 10 ptn
Reijnen Rik - 5 ptn 6/0 - 6/1
10:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vialle Kieran - 11.6 (3 ptn)
Warnotte Felix - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 4/1
10:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Landeloos Jeff - 11.6 (3 ptn)
Mathij Nils - 11.8 (1 ptn) 4/2 - 4/0
10:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Hosten Rune - 9.3 (15 ptn)
Hermans Lionel - 9.3 (15 ptn) 4/2 - 4/2
11:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Skrt Mina - 11.4 (10 ptn)
Smets Anne-Lien - 11.3 (15 ptn) 0/4 - 4/3 (3) - 4/1
11:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vialle Kieran - 11.6 (3 ptn)
Landeloos Jeff - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 4/0
12:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Dierickx Maxime - 35 ptn
Winnaar
Debelder Nathan - 30 ptn
7/5 - 6/3
12:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Kresovic Una - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Valgaerts Yana - 13.7 (2 ptn)
7/5 - 6/7 (5) - 6/4
12:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Struys Lowie - 9.6 (3 ptn)
Van Den Broeck Mathis - 9.7 (2 ptn) 4/1 - 4/0
12:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Mathij Marie - 9.7 (2 ptn)
Sweerts Norali - 9.6 (3 ptn) 4/2 - 4/3 (5)
14:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Struys Lowie - 9.6 (3 ptn)
Mathij Marie - 9.7 (2 ptn) 3/4 (3) - 4/2 - 4/0
14:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Marteau Xavier - 11.3 (15 ptn)
De Wachter Wolf - 11.3 (15 ptn) 4/0 - 4/0
14:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Desmet Daan - 13.5 (5 ptn)
Van Holsbeke Thomas - 13.4 (10 ptn) 6/3 - 6/0
14:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Vervoort Matéo - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Hermans Dries - 13.8 (1 ptn)
2/6 - 6/4 - 6/3
14:00 ENKEL MEISJES U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Van Den Broeck Tessa - 35 ptn
Winnaar
Jolling Lies - 13.2 (20 ptn)
2/6 - 6/0 - 3/0 opgave
15:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Debelder Raphael - 9.1 (25 ptn)
Baum Nathan - 9.3 (15 ptn) 4/0 - 4/2
16:00 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Stas Robin - 11.1 (25 ptn)
Torfs Luca - 11.1 (25 ptn) 4/1 - 4/2
16:00 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Weynen Celine - 11.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Brempt Marilyn - 11.3 (15 ptn)
4/2 - 4/3 (3)
16:00 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Berckmans Zita - 45 ptn
Van Uythem Myrthe - 45 ptn 6/0 - 6/0
16:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Jonckheere Nicky - 25 ptn
Winnaar
Jolling Lies - 20 ptn
7/6 (2) - 6/0