Dagplanning van

  • Datum 02/09/2019 - 15/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 369
  • Week 37
  • Adres Boogschutterslaan 37
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bourgois Romy - 15 ptn
Gunst Julie - 20 ptn
6/0 - 4/6 - 12/10
11:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dejonghe Ludovic - 10 ptn
Verhelst Maarten - 20 ptn
7/5 - 6/1
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brusseel Anja - 10 ptn
Truyen Peggy - 15 ptn
6/4 - 6/2
15:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Laender Ellen - 45 ptn
Lierman Mattijs - 15 ptn
Bruynooghe Julie - 15 ptn
Calus Gauthier - 45 ptn
6/0 - 5/7 - 10/8
15:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandewynckel Margaux - 5 ptn
Dedecker Cedric - 3 ptn
Winnaar
Lemey Adeline - 10 ptn
Bruggeman Pieter - 5 ptn
6/3 - 4/6 - 13/11
16:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aelter Fien - 60 ptn
Demolder Anthony - 55 ptn
6/2 - 6/1
16:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deprez Annick - 3 ptn
Pelkmans Audrey - 3 ptn
De Waele Elke - 3 ptn
Redel Erika - 10 ptn
6/1 - 6/1
16:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Lycke Cindy - 30 ptn
Pieters Magali - 15 ptn
Winnaar
Stock Elien - 15 ptn
Vanparys Ceri-Anne - 30 ptn
6/2 - 2/6 - 10/2
16:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Belaen Wannes - 20 ptn
Van Wynsberghe Stijn - 15 ptn
Winnaar
Denys Pepijn - 30 ptn
Evrard Gilles - 15 ptn
7/5 - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Clerck Daphne - 40 ptn
Noe Vincent - 45 ptn
Winnaar
Dombret Sofie - 55 ptn
Staessen Mathias - 30 ptn
6/3 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pertry Peter-Jan - 30 ptn
Van Vlaenderen Mathias - 25 ptn
6/3 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mussche Tom - 10 ptn
Peeters Harald - 5 ptn
Muylle Gert - 3 ptn
Van Eeghem Jo - 10 ptn
4/6 - 6/1 - 10/8
19:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vereecke Valerie - 25 ptn
De Groote Maarten - 15 ptn
3/6 - 6/3 - 10/4