Dagplanning van

  • Datum 22/07/2019 - 04/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 777
  • Week 31
  • Adres Pastoor Van Mierlolaan 17/1
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Zimmer Janne - 15 ptn
Windmolders Jorrit - 45 ptn
Cleeren Bea - 20 ptn
Broens Michael - 40 ptn
6/3 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aerts Ineke - 10 ptn
Alenteyns Hans - 20 ptn
Winnaar
Poelmans Sofie - 5 ptn
Poelmans Andries - 25 ptn
7/5 - 6/4
11:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goens An - 30 ptn
Vanbriel Liese - 30 ptn 6/3 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Karremans Daan - 45 ptn
Lemmens Michiel - 45 ptn 7/5 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Reynders Tom - 3 ptn
Peeters Jurgen - 10 ptn 6/0 - 6/1
11:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Neyens Jarne - 3 ptn
Winnaar
Peeters Jarne - 5 ptn
6/0 - 6/0
11:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Peetermans Norah - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Davids Britt - 13.6 (3 ptn)
6/3 - 6/2
12:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geuens Caroline - 45 ptn
Sijbers Laura - 10 ptn
Nulens Jolien - 25 ptn
Vanbriel Liese - 30 ptn
7/6 (5) - 4/6 - 16/14
12:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buekers Evelyne - 45 ptn
Douce Arnaud - 45 ptn
6/4 - 7/6 (4)
12:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geuens Alexander - 60 ptn
Vande Reyd Kristof - 25 ptn
Winnaar
Del Arbol Jonas - 20 ptn
Schaeken Bram - 65 ptn
6/0 - 6/3
12:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brebels Britt - 30 ptn
Gilissen Christina - 30 ptn 6/1 - 6/0
12:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Legros Zoe - 10 ptn
Reynders Britt - 3 ptn 6/0 - 6/1
12:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Theunis Tim - 15 ptn
Mechelmans Guy - 25 ptn 6/2 - 6/0
13:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Habraken Dries - 55 ptn
Windmolders Jorrit - 45 ptn 6/4 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kimpen Dorien - 45 ptn
Roosen Kathleen - 30 ptn
Winnaar
Palmans Elke - 35 ptn
Vanherle Evelien - 50 ptn
4/6 - 6/1 - 10/2
14:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gombeer Els - 3 ptn
Lemmens Carla - 5 ptn
6/2 - 4/6 - 10/2
14:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Liefsoons Lieven - 85 ptn
Smolders Michiel - 55 ptn
Winnaar
Dewilde Maarten - 65 ptn
Habraken Jorn - 75 ptn
6/4 - 7/6 (3)
14:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssens Carlo - 35 ptn
Winnaar
Reynders Jurgen - 45 ptn
6/1 - 7/5
14:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Thys Geert - 10 ptn
Winnaar
Zimmer Gregor - 10 ptn
1/0 opgave
15:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Del Arbol Jonas - 20 ptn
Schaeken Bram - 65 ptn
Indesteege Peter - 15 ptn
Van Noppen Dries - 60 ptn
6/0 - 6/1
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lucas Kris - 30 ptn
Van Meerbergen Gert - 25 ptn
Winnaar
Daniels Dimitri - 35 ptn
Keunen Dries - 25 ptn
6/2 - 6/0
15:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claes Stefaan - 5 ptn
Put Maarten - 25 ptn
7/5 - 6/2
15:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jaemers Brenda - 3 ptn
Poelmans Sofie - 5 ptn 6/2 - 6/7 (4) - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schroyen Stoffel - 10 ptn
Winnaar
Maris Johan - 10 ptn
6/3 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Duffel Anton - 25 ptn
Verboven Gert - 30 ptn 6/2 - 6/0
17:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Nowicki Yasmine - 15 ptn
Verpoorten Phedra - 15 ptn
Winnaar
Zandecki Caroline - 15 ptn
Zimmer Janne - 15 ptn
6/4 - 1/6 - 10/8
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heyrman Yenthel - 80 ptn
Ramaekers Stefan - 60 ptn
Winnaar
Rubbrecht Michelle - 100 ptn
Peeters Wouter - 40 ptn
6/4 - 7/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandebergh Sara - 5 ptn
Remels Patrick - 10 ptn
Winnaar
Aerts Silvie - 5 ptn
Peeters Jurgen - 10 ptn
6/2 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Berrevoets Seppe - 3 ptn
Reynders Tom - 3 ptn
Crv David - 10 ptn
Thoelen Ronald - 3 ptn
6/2 - 6/0
17:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nysen Britney - 70 ptn
Sleypen Charlotte - 55 ptn 7/6 (9) - 6/4
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verlinden Maarten - 85 ptn
Winnaar
Liefsoons Lieven - 80 ptn
6/3 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vrijsen Jente - 25 ptn
Wysmans Cell - 30 ptn 6/2 - 3/6 - 7/5
17:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Parisi Alan - 40 ptn
Winnaar
Reynders Bjorn - 45 ptn
6/1 - 6/1