Dagplanning van

  • Datum 15/07/2019 - 28/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 261
  • Week 30
  • Adres Sint-Lambrechts-Herkstraat 69 BUS 5
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Surinx Odette - 10 ptn
Nolmans Lars - 3 ptn
6/4 - 5/7 - 10/7
10:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Braekers Sarah - 10 ptn
Winnaar
Steegmans Greet - 5 ptn
2/6 - 6/3 - 6/4
10:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Ruijter Daan - 3 ptn
Bogaerts Robbert - 3 ptn 6/3 - 6/1
11:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bijnens Anka - 35 ptn
Horions Marleen - 25 ptn
Winnaar
Cops Gwendoline - 40 ptn
Motmans Lisa - 20 ptn
6/3 - 6/2
11:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Franck Kristoff - 40 ptn
Moors Danny - 30 ptn
6/3 - 6/0
11:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vancauwenberghs Arrezina - 10 ptn
Winnaar
Riskin Ineke - 3 ptn
6/1 - 3/0 opgave
11:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Robben Danny - 10 ptn
Winnaar
Bynens Jan - 10 ptn
3/6 - 7/6 (4) - 7/5
13:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nijs Anja - 20 ptn
Pollers Lieve - 10 ptn
De Notarpietro Marisa - 3 ptn
Lodewyckx Lisa - 15 ptn
6/4 - 6/3
13:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gudders Danique - 30 ptn 6/1 - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Robyns Seth - 25 ptn
Vanbrabant Gert - 25 ptn 6/4 - 7/5
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lindekens Kevin - 3 ptn
Robijns Gilles - 25 ptn
Nijskens Ward - 15 ptn
Pirquet Geoffrey - 15 ptn
3/6 - 7/5 - 10/4
14:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandezande Britt - 30 ptn 6/3 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mathe Michele - 10 ptn
Vanherpe An-Sophie - 5 ptn
Winnaar
Appeltans Tina - 10 ptn
Janssens Pascale - 5 ptn
7/6 (4) - 5/7 - 11/9
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nelissen Gertjan - 35 ptn
Vanhees Jef - 15 ptn
Cox Jan-Wouter - 40 ptn
Zurings Daan - 20 ptn
3/6 - 6/0 - 11/9
16:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Benaets Yens - 25 ptn
De Vries Ruud - 30 ptn 6/3 - 6/3
17:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bamps Celine - 25 ptn
Poncelet Tim - 30 ptn
Vanbrabant Christine - 25 ptn
Huygen Luc - 30 ptn
3/6 - 7/6 (4) - 10/5
17:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Moons Anouk - 15 ptn
Donati Massimo - 15 ptn
Thijs Marleen - 15 ptn
Philips Luc - 10 ptn
6/2 - 2/6 - 10/5
17:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Skoniecki Marek - 10 ptn
Wouters Erik - 5 ptn
Bosmans Tim - 3 ptn
Michotte Pieter - 10 ptn
6/3 - 5/7 - 10/5
17:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kubben Niels - 35 ptn 6/2 - 6/0