Dagplanning van

  • Datum 12/08/2019 - 25/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 467
  • Week 34
  • Adres Koning Albertlaan Z/N
    3970 Leopoldsburg
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Melis Rosalie - 15 ptn
Cuypers Kurt - 10 ptn
Michielsen Gaby - 25 ptn
Tijssen Joris - 5 ptn
6/2 - 6/2
09:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Grieten Bart - 25 ptn
Lemmens Gert - 15 ptn
Winnaar
Molenberghs Dave - 20 ptn
Theunis Bert - 15 ptn
6/4 - 6/4
09:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Reynders Kiana - 3 ptn
Verhelst Kaat - 5 ptn 6/1 - 6/1
09:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goens An - 30 ptn
Winnaar
Van Dyck Dorien - 25 ptn
6/4 - 6/4
09:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coomans Anke - 10 ptn
Walthery Jessie - 5 ptn 6/2 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heyligen Mathijs - 10 ptn
Winnaar
Tijskens Koen - 3 ptn
2/6 - 6/3 - 6/1
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Klinkers Kelly - 20 ptn
Braekers Kristof - 35 ptn
De Schepper Katleen - 30 ptn
Weyts Kevin - 30 ptn
7/6 (5) - 2/6 - 10/1
11:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Looijmans Dewi - 55 ptn
Schellekens Lise - 40 ptn 6/4 - 7/6 (3)
11:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bellinkx Vincent - 40 ptn
Dubois Nicolas - 30 ptn 6/4 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bossi Philippe - 30 ptn
Winnaar
Jacobs Eddy - 30 ptn
6/7 (1) - 6/4 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tijskens Koen - 3 ptn
Winnaar
Vrolix Jurgen - 10 ptn
6/1 - 6/0
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Durvaux Nicole - 3 ptn
Verhoeven Nadia - 10 ptn
Schoofs Lieze - 3 ptn
Segers Gwen - 3 ptn
6/1 - 6/2
12:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Huybrighs Nathalie - 70 ptn
Plessers Kiara - 65 ptn
Winnaar
Boonen Ine - 60 ptn
Schildermans Katrien - 45 ptn
5/4 opgave
12:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Melis Rosalie - 15 ptn
Van Balen Tjorven - 20 ptn
Govaerts Sofie - 3 ptn
Vos Janick - 40 ptn
1/6 - 6/0 - 11/9
12:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dubois Nicolas - 30 ptn
De Vries Ruud - 30 ptn 6/1 - 7/5
14:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nulens Jolien - 25 ptn
Vanbriel Liese - 30 ptn
Goyens Lien - 35 ptn
Loenders Lien - 15 ptn
4/6 - 7/5 - 13/11
14:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Adams Carmen - 15 ptn
Sevens Bianca - 15 ptn
6/1 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Durvaux Nicole - 3 ptn
Verhoeven Nadia - 10 ptn
5/7 - 6/3 - 10/6
14:00 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hendrikx Lize - 3 ptn
Lyen Anne - 40 ptn
De Schepper Katleen - 30 ptn
Loverix Annelien - 15 ptn
6/3 - 2/6 - 11/9
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beke Nele - 5 ptn
Pernet Karel - 10 ptn
Winnaar
De Vilder Mieke - 5 ptn
Camps Ben - 5 ptn
6/0 - 1/0 opgave
14:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hoeben Franky - 50 ptn
Vanlimbergen Yannick - 10 ptn
Winnaar
Raymakers Peter - 20 ptn
Vanzeir Tuur - 30 ptn
6/1 - 6/4
15:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandeweyer Dorien - 20 ptn
Winderickx Sophie - 10 ptn
Winnaar
Dekoster Cindy - 15 ptn
Truyen Lina - 10 ptn
3/6 - 6/1 - 10/7
15:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Huybrighs Nathalie - 70 ptn
Theunckens Lennert - 70 ptn
Winnaar
Heyrman Yenthel - 80 ptn
Ramaekers Stefan - 60 ptn
6/1 - 6/0
15:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meelberghs Lauren - 50 ptn
Vanzeir Tuur - 30 ptn
7/5 - 5/7 - 10/4
15:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Aerts Barry - 55 ptn
Evens Dries - 35 ptn
Franck Kristoff - 40 ptn
Moors Danny - 30 ptn
3/6 - 7/6 (4) - 10/4
17:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Awouters Britt - 60 ptn
Mertens Amber - 30 ptn
Boonen Ine - 60 ptn
De Schepper Katleen - 30 ptn
6/3 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Braeckman Maxime - 105 ptn
Moors Danny - 30 ptn
Winnaar
Evens Joris - 60 ptn
Ramaekers Stefan - 60 ptn
4/6 - 7/5 - 10/8
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Michiels Gert - 5 ptn
Vanlommel Ruben - 10 ptn
1/6 - 6/4 - 10/2
17:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Overweg Ruben - 70 ptn 6/1 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vankrunkelsven Willem - 3 ptn
Winnaar
Delamotte Ken - 3 ptn
6/2 - 6/0