Dagplanning van

  • Datum 29/07/2019 - 11/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 583
  • Week 32
  • Adres Muizenstraat 32 A
    3520 Zonhoven
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Simons Celine - 70 ptn
Jeuris Stef - 10 ptn
6/3 - 6/3
09:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Walthery Jessie - 5 ptn
Winnaar
Vandueren Emke - 3 ptn
6/4 - 6/2
09:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Renders Katrien - 30 ptn
Market Mimi - 15 ptn 7/5 - 3/6 - 6/1
09:00 ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bodson Dominique - 25 ptn
Van Geneugden Ellen - 25 ptn 7/6 (4) - 6/0
09:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Habraken Dries - 55 ptn
Winnaar
Champagne Niels - 60 ptn
6/1 - 6/4
09:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Evers Joeri - 10 ptn
Verhoeven Kenny - 3 ptn 6/0 - 6/0
09:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mesiti Dominique - 5 ptn
Winnaar
Buytaert Nico - 10 ptn
7/5 - 6/4
10:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bielen Davy - 10 ptn
Brugmans Stef - 5 ptn
Winnaar
Beelen Arne - 3 ptn
Beelen Koen - 5 ptn
6/4 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Collignon Carline - 15 ptn
Stelten Tom - 45 ptn
Jacobs Marianne - 25 ptn
Cops Gerard - 35 ptn
7/5 - 6/3
11:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schoofs Grisha - 20 ptn
Winnaar
Smits Jill - 20 ptn
6/3 - 6/3
11:00 ENKEL DAMES 35 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jansen Els 1 - 75 ptn
Lichter Tessy - 70 ptn 6/2 - 6/1
11:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Willems Sonja - 10 ptn
Saveleva Olga - 10 ptn 6/0 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 45 1 (55 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daniels Michel - 90 ptn
Jansen Tom - 85 ptn 6/0 - 6/0
11:00 ENKEL HEREN 55 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daniels Dany - 70 ptn
De Bruyn Erik - 70 ptn 2/6 - 7/5 - 6/1
12:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Spaas Maxim - 25 ptn
Winnaar
Wysmans Cell - 30 ptn
6/2 - 6/0
12:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leduc Werner - 30 ptn 6/3 - 6/2
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Raeve Lore - 50 ptn
Geurts Sara - 10 ptn
6/4 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schepers Kathleen - 3 ptn
Daniels Bruno - 25 ptn
Schoofs Grisha - 20 ptn
Debaer Christof - 10 ptn
6/2 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meuwis Sven - 20 ptn
Vanbeuren Kevin - 35 ptn
Cops Gerard - 35 ptn
Geukens Ivan - 25 ptn
6/4 - 6/1
13:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Beckers Ancy - 5 ptn
Kindermans An - 10 ptn 6/2 - 6/4
13:00 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Peeters Wouter - 95 ptn nr. 348
Rousset Tom - 80 ptn 6/3 - 6/1
13:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nolmans Valere - 10 ptn
Verding Jef - 10 ptn 6/2 - 6/3
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dullers Ann - 5 ptn
Meyer Yvonne - 10 ptn
Stulens Anja - 10 ptn
Vaes Anja - 5 ptn
6/2 - 6/2
15:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hulsbosch Gert-Jan - 55 ptn
Walbers Jonas - 80 ptn
6/1 - 6/1
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Eggermont Kenny - 25 ptn
Fanton Kristoff - 3 ptn
Winnaar
Peeters Maarten - 10 ptn
Szingera Kevin - 15 ptn
5/7 - 7/6 (5) - 10/6
15:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corswarem Chloë - 30 ptn
Mertens Amber - 30 ptn 6/3 - 6/3
15:00 ENKEL DAMES 25 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Croes Leen - 80 ptn
Winnaar
Heyrman Yenthel - 80 ptn
6/2 - 6/4
15:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vangenechten Arnaud - 35 ptn
Winnaar
Bosmans Nick - 45 ptn
4/6 - 6/4 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Delvaux Kevin - 50 ptn
Winnaar
Reynders Bjorn - 45 ptn
6/3 - 1/6 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verding Jef - 10 ptn
Nolmans Lars - 3 ptn 6/3 - 6/1
17:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Klinkers Kelly - 20 ptn
Pauwels Tessa - 3 ptn
Winnaar
Hellings Isabelle - 20 ptn
Loos An - 10 ptn
6/4 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Heyrman Yenthel - 80 ptn
Ramaekers Stefan - 60 ptn
Haesevoets Sarah - 60 ptn
Janssen Senne - 80 ptn
6/2 - 7/6 (3)
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jans Maarten - 55 ptn
Vanbeuren Kevin - 35 ptn
6/4 - 3/6 - 10/7
17:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maes Janne - 40 ptn
Winnaar
Franssen Elise - 45 ptn
6/2 - 7/5
17:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Alenus Feike - 10 ptn
Legros Zoe - 10 ptn 6/2 - 3/6 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Craybex Philippe - 65 ptn
Reynders Kris - 65 ptn 6/1 - 7/6 (3)
17:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Benaets Rudi - 45 ptn 4/6 - 6/3 - 6/4
18:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Persoons Jules - 90 ptn 3/6 - 6/4 - 6/3
19:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bervoets Bart - 25 ptn
Winnaar
Daniels Johnny - 15 ptn
6/7 (6) - 6/2 - 6/4
20:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Caroline - 75 ptn
Peeters Julie - 10 ptn
Winnaar
Beckers Inne - 45 ptn
Rutten Marie - 30 ptn
4/6 - 6/1 - 10/8