Dagplanning van

  • Datum 26/07/2019 - 04/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 410 / 1000
  • Week 31
  • Adres De Hoogt 12
    2360 Oud-Turnhout
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Gael Kurt - 50 ptn
Winnaar
Van Hoppe Filip - 50 ptn
6/3 - 6/2
09:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Gybels Fin - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Janssens Karel - 9.7 (2 ptn)
4/2 - 4/2
09:30 ENKEL JONGENS U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Torfs Luca - 11.1 (25 ptn)
Paulussen Wies - 11.1 (25 ptn) 4/1 - 4/3 (4)
09:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Loon Flor - 11.6 (3 ptn)
Verhoeven Lars - 11.8 (1 ptn) 4/1 - 4/0
09:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Michiels Jasper - 11.8 (1 ptn)
Hermans Tim - 11.7 (2 ptn) 4/3 (7) - 4/1
09:30 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Castelein Thomas - 35 ptn
Winnaar
Wils Matisse - 35 ptn
4/0 opgave
09:30 ENKEL MEISJES U11 1 (11.5 - 11.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Van Cotthem Luka - 11.1 (25 ptn)
Dielens Lucya - 11.2 (20 ptn) 4/2 - 4/0
09:30 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Hauwermeiren Yuki - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Lenaerts Axelle - 13.8 (1 ptn)
6/2 - 6/1
09:30 ENKEL MEISJES U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Verstappen Maxine - 55 ptn
Winnaar
Schellekens Lise - 40 ptn
6/3 - 6/3
10:45 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Beurden Mathieu - 9.3 (15 ptn)
Michiels Willem - 9.5 (5 ptn) 2/4 - 4/3 (5) - 4/2
10:45 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Soentjens Marie - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
De Bie Lukas - 9.4 (10 ptn)
4/0 - 4/1
11:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Biot Grace - 60 ptn 6/1 - 7/6 (4)
11:30 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Pauwels Sebastian - 9.3 (15 ptn)
De Baets Elodie - 9.4 (10 ptn) 4/0 - 4/0
11:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Janssens Karel - 9.7 (2 ptn)
Winnaar
Van den Houdt Menno - 9.8 (1 ptn)
4/0 - 4/0
11:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Michiels Daan - 11.3 (15 ptn)
Van Hauwermeiren Yoshiki - 11.3 (15 ptn) 4/2 - 4/1
11:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Loon Flor - 11.6 (3 ptn)
Michiels Jasper - 11.8 (1 ptn) 4/1 - 4/0
11:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Baets Leon - 13.3 (15 ptn)
Paulussen Wies - 13.3 (15 ptn) 6/0 - 6/0
11:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Baele Arnout - 13.6 (3 ptn)
Van Genechten Oskar - 13.6 (3 ptn) 6/1 - 6/3
11:30 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Verhaert Gilles - 35 ptn 6/1 - 6/2
11:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Nuyts Joppe - 10 ptn
Winnaar
Verreck Kobe - 10 ptn
6/1 - 6/2
11:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Lambrecht Reine - 30 ptn
Van Beek Laura - 30 ptn 6/1 - 3/6 - 7/5
12:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Beurden Mathieu - 9.3 (15 ptn)
De Bie Lukas - 9.4 (10 ptn) 3/4 - 4/2 - 4/2
14:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lenaerts Julie - 15 ptn
Leysen Maud - 15 ptn 6/2 - 6/4
14:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geukens Liesbeth - 10 ptn
Haesaert Liesbeth - 5 ptn 6/1 - 6/4
14:00 ENKEL DAMES 25 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goeleven Kim - 90 ptn
Vermeulen Yentl - 75 ptn 6/0 - 6/0
14:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dury Jack - 45 ptn 6/0 - 6/0
14:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tchistov Dmitri - 30 ptn 6/3 - 7/5
14:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Verhaert Vince - 25 ptn
Lenaerts Jobbe - 20 ptn 1/6 - 6/2 - 6/1
14:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Goetschalckx Katrien - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Van De Mierop Fleur - 11.3 (15 ptn)
4/2 - 4/0
16:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Janssen Annick - 105 ptn nr. 68 BIS
Marro Clarissa - 90 ptn 7/6 (5) - 6/3
16:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Staes Marijke - 3 ptn 7/6 (1) - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brijs Stijn - 90 ptn
De Dobbeleer Niels - 90 ptn 6/3 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lenaerts Laurens - 15 ptn
Winnaar
Wijnants Kenneth - 30 ptn
4/6 - 7/6 (4) - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Loos Danny - 60 ptn
Winnaar
Onghena Joris - 65 ptn
6/3 - 7/6 (1)
18:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Laurijssen Vicky - 30 ptn
Winnaar
Kemps Catherine - 25 ptn
6/4 - 6/4
18:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Roosenbroek Nicole - 10 ptn
Winnaar
Zondervan Katja - 10 ptn
6/3 - 6/2
18:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Kneepkens Alexander - 110 ptn nr. 32 BIS
De Weerdt Joris - 105 ptn nr. 99 7/5 - 7/6 (2)
18:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nuyts Bert - 55 ptn
Brees Wouter - 65 ptn 6/1 - 6/3
18:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rommens Gert - 3 ptn
Winnaar
Embrechts Bart - 5 ptn
6/0 - 6/0