Dagplanning van

  • Datum 15/07/2019 - 28/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 473 / 473
  • Week 30
  • Adres Steenakkerstraat 33
    3950 Kaulille
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bloemen Kathleen - 25 ptn
Schuermans Angela - 15 ptn
Winnaar
Bosmans Veerle - 35 ptn
Thijs Ria - 20 ptn
6/3 - 6/2
09:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Baeten Sven - 3 ptn
Keppens Marc - 25 ptn
Delarbre Dennis - 3 ptn
Poelmans Dennis - 25 ptn
7/5 - 6/4
09:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Box Mario - 45 ptn
Winnaar
Boonen Kurt - 40 ptn
6/1 - 6/4
09:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jannis Eveline - 10 ptn
Philippe Heidi - 3 ptn
Winnaar
Brugman Esther - 3 ptn
Poelmans Dorien - 10 ptn
6/7 (5) - 6/2 - 14/12
09:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geers Kirsten - 10 ptn
Timmermans Greetje - 10 ptn 6/3 - 2/6 - 7/6 (4)
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sleypen Charlotte - 55 ptn
Sleypen Tim - 35 ptn
Winnaar
Kusters Silke - 5 ptn
Walbers Jonas - 80 ptn
6/4 - 6/1
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wagemakers Ilse - 50 ptn
Segers Mathieu - 10 ptn
Winnaar
Kerkhofs Katrien - 25 ptn
Paredis Stef - 25 ptn
3/6 - 6/3 - 13/11
11:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanderhoydonck Amke - 30 ptn 6/4 - 6/1
11:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daens Erna - 30 ptn
Verschakelen Katleen - 25 ptn 6/2 - 3/6 - 7/5
11:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Stevens Joey - 85 ptn
Peeters Sven - 75 ptn 4/6 - 6/2 - 6/0
12:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cuypers Britt - 60 ptn
Sutens Ankie - 20 ptn
Winnaar
Steensels Lotte - 15 ptn
Swennen Kathleen - 70 ptn
6/2 - 6/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kurent Cindy - 5 ptn
Vromans Martijn - 10 ptn
Jaeken Marie - 10 ptn
Perelli Junior - 5 ptn
6/3 - 6/4
12:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jehoul Jill - 45 ptn
Winnaar
Looijmans Dewi - 55 ptn
6/2 - 6/3
12:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Wijnen Klaas - 70 ptn
Borrenberghs Michiel - 45 ptn 6/3 - 6/2
12:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Creemers Kristof - 10 ptn
Slegers Gertjan - 5 ptn 0/6 - 6/1 - 7/5
12:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Custers Raf - 30 ptn
Winnaar
Geelen Herbert - 30 ptn
6/4 - 6/3
14:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Spreuwers Ellen - 15 ptn
Spreuwers Ruben - 15 ptn
Winnaar
Voets Silke - 25 ptn
Baeten Sven - 3 ptn
7/5 - 6/0
14:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lindmans Wout - 80 ptn
Van Vlierden Kris - 60 ptn
Winnaar
Dierckx Guy - 50 ptn
Westhof Bert - 85 ptn
6/0 - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bomans Jeroen - 40 ptn
Gielen Mathijs - 30 ptn
Winnaar
Bergmans Lowie - 5 ptn
Walbers Jonas - 80 ptn
6/4 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lenaerts Gerry - 10 ptn
Winnaar
Winters Johan - 10 ptn
6/4 - 6/3
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ramaekers Leo - 15 ptn
Ramaekers Peter - 35 ptn
Hoydongs Rob - 50 ptn
Neijens Jurgen - 10 ptn
6/4 - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ramaekers Geert - 10 ptn
Ramaekers Rik - 3 ptn
Bekx Axel - 5 ptn
Hollanders Dominique - 10 ptn
6/3 - 6/1
15:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Borrenberghs Michiel - 45 ptn 6/2 - 7/6 (4)
15:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lemmens Patrick - 10 ptn
Winnaar
Peeters Maarten - 10 ptn
6/1 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Custers Raf - 30 ptn
Didden Maarten - 20 ptn 7/6 (4) - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Eerdekens Wendy - 15 ptn
Klemic Sandra - 15 ptn
Winnaar
Houben Kristien - 15 ptn
Nies Bea - 10 ptn
7/5 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rubbrecht Michelle - 100 ptn
Peeters Wouter - 40 ptn
Winnaar
Peeters Sarah - 85 ptn
Hermans Mathijs - 45 ptn
6/2 - 6/1
17:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geers Kirsten - 10 ptn
Hendrix Jolisa - 10 ptn 5/7 - 7/5 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Weytjens Bram - 30 ptn
Clauwers Sam - 25 ptn 6/1 - 6/4