Dagplanning van

  • Datum 19/07/2019 - 28/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 275
  • Week 30
  • Adres Kruishei 10
    2440 Geel
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/4 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pauwels Laura - 50 ptn
Peeters Michiel - 10 ptn
1/6 - 6/2 - 10/5
09:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Beylen Cindy - 3 ptn
Van Echelpoel Vanessa - 10 ptn
6/4 - 6/3
09:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Roux Vincent - 13.7 (2 ptn)
Winnaar
Ceusters Emile - 13.4 (10 ptn)
6/3 - 6/3
10:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geuens Sofie - 40 ptn
De Busser Nico - 20 ptn
6/4 - 6/2
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cornelis Kobe - 10 ptn
Lemmens Jeffrey - 3 ptn
Vandepaer Hans - 3 ptn
Verwimp Rony - 10 ptn
6/2 - 4/6 - 10/6
11:00 DUBBEL MEISJES U15 2 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Chiriac Iulia - 10 ptn
De Munter Lien - 3 ptn
5/7 - 6/2 - 12/10
11:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Genechten Kor - 9.3 (15 ptn)
Michiels Willem - 9.5 (5 ptn) 4/2 - 4/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Luyckx Britt - 5 ptn
Vermeiren Kristof - 10 ptn
7/6 (2) - 6/2
12:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Genechten Vic - 9.3 (15 ptn)
Gebruers Ella - 9.4 (10 ptn) 4/1 - 4/3 (4)
12:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Dierckx Xander - 11.3 (15 ptn)
Michiels Daan - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/0
12:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Looijmans Frans - 30 ptn
Mertens Maro - 30 ptn 6/0 - 6/2
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Donckers Els - 10 ptn
Van Gorp Michel - 5 ptn
6/3 - 7/6 (6)
14:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Goetschalckx Katrien - 11.3 (15 ptn)
Malfliet Tess - 11.7 (2 ptn) 4/2 - 4/0
14:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Loy Gloria - 13.3 (15 ptn)
Verlies Nena - 13.6 (3 ptn) 6/2 - 7/5
15:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aerts Joke - 20 ptn
Calaerts Jolien - 5 ptn
6/1 - 6/1
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mondelaers Dylan - 35 ptn
Vos Sven - 20 ptn
Winnaar
Delsard Dries - 35 ptn
Wullaert Alexander - 25 ptn
6/4 - 6/4
15:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cornelis Kobe - 10 ptn
Lemmens Jeffrey - 3 ptn
3/6 - 6/4 - 11/9
15:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Mertens Ruhne - 30 ptn
Winnaar
Thewis Ina - 30 ptn
6/0 - 6/1
16:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jeuris Indra - 10 ptn
Van Den Berg Annelies - 3 ptn
6/3 - 6/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verwimp Nathalie - 25 ptn
Mondelaers Dylan - 35 ptn
6/2 - 6/1
17:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandewouwer Gregory - 105 ptn
Vangenechten Arnaud - 35 ptn
Winnaar
Toussaint Didier - 95 ptn
Van Bael Nick - 45 ptn
7/5 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mangelschots Stef - 15 ptn
Van Bael Arne - 15 ptn
Verbist Eddie - 10 ptn
Verbist Lander - 10 ptn
6/4 - 6/2