Dagplanning van

  • Datum 29/07/2019 - 11/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 598 / 600
  • Week 32
  • Adres Linkhoutsestraat 51
    3545 Zelem
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Berrevoets Seppe - 3 ptn
Reynders Tom - 3 ptn
Coomans Hans - 3 ptn
Tuteleers Harry - 5 ptn
6/3 - 6/1
09:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Liefsoens Lukas - 40 ptn 6/3 - 6/2
09:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mangelschots Rudi - 25 ptn
Winnaar
Marissen Stephan - 15 ptn
6/2 - 7/6 (6)
09:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Reynders Kim - 5 ptn
Van Esch Dieter - 3 ptn
6/1 - 6/2
09:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vandervelpen Witse - 11.3 (15 ptn)
Moens Ronin - 11.3 (15 ptn) 4/2 - 4/1
09:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Roux Vincent - 13.7 (2 ptn)
Blankaerts Michiel - 13.7 (2 ptn) 6/2 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mateos Kristof - 30 ptn
Renders Gerry - 25 ptn 6/3 - 6/0
12:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Grauls Eveline - 50 ptn
Loos Kaat - 40 ptn
Winnaar
Sneyers Inne - 20 ptn
Theys Katrien - 70 ptn
7/5 - 5/7 - 10/7
12:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vandeweyer Anais - 10 ptn
Vandueren Emke - 5 ptn
Langendries An - 5 ptn
Vandeput Lutgarde - 5 ptn
6/2 - 6/2
12:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Engelen Werner - 3 ptn
Vande Reyd Kristof - 25 ptn
Winnaar
Lindekens Kevin - 3 ptn
Robijns Gilles - 25 ptn
6/7 (3) - 6/3 - 10/7
12:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Frederickx Dana - 55 ptn 6/2 - 6/1
12:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Hout Nel - 30 ptn
Blockx Lise - 25 ptn 6/0 - 6/1
12:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Maris Johan - 10 ptn
Winnaar
Geboers Tim - 10 ptn
6/2 - 6/0
14:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Raymakers Britt - 20 ptn
Theunis Lode - 25 ptn
Winnaar
Bamps Celine - 25 ptn
Poncelet Tim - 30 ptn
6/7 (5) - 6/3 - 10/6
14:00 DUBBEL GEMENGD 6 (60 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Plessers Kiara - 65 ptn
Plessers Kiron - 50 ptn
Winnaar
Haepers Lobke - 95 ptn
De Backer Matthias - 15 ptn
6/0 - 6/3
14:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Saenen Sofie - 3 ptn
Lisens Leen - 10 ptn 6/2 - 6/0
14:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Blockx Lise - 25 ptn
Lauwers Elien - 30 ptn 6/2 - 6/2
14:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanstechelman Veerle - 5 ptn 4/6 - 6/4 - 7/5
14:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vandoninck Cato - 13.3 (15 ptn)
Vandermeulen Anse - 13.4 (10 ptn) 2/6 - 6/4 - 7/5
15:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cops Gwendoline - 40 ptn
Motmans Lisa - 20 ptn
Winnaar
Coomans Justien - 55 ptn
De Groof Anne - 5 ptn
6/2 - 6/2
15:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aerts Jasmine - 5 ptn
Van Sweevelt Rudy - 25 ptn
Winnaar
Huysmans Els - 15 ptn
Vanwesemael Joachim - 15 ptn
6/4 - 5/7 - 10/8
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Liefsoons Myron - 15 ptn
Vanham Lorenz - 30 ptn
Vervoort Dani - 35 ptn
Vervoort Geert - 25 ptn
6/0 - 6/0
15:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewilde Maarten - 65 ptn 6/2 - 6/1
15:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jacobs Ken - 30 ptn 6/1 - 6/0
17:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goossens Kim - 15 ptn
Reumers Sarah - 15 ptn
Jooken Eline - 10 ptn
Sneyers Inne - 20 ptn
6/4 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 6 (60 punten - 120 punten)
Finale
Hoofdtabel
Mertens Raf - 80 ptn
Rynders Stef - 40 ptn
Winnaar
Haesevoets Hans - 50 ptn
Van Dyck Yoeri - 70 ptn
5/7 - 6/4 - 10/8
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Liefsoons Lieven - 80 ptn
Winnaar
Swennen Nick - 90 ptn
6/4 - 6/4