Dagplanning van

  • Datum 16/08/2019 - 25/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 88
  • Week 34
  • Adres Massemsesteenweg 32
    9230 Wetteren
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
08:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Liebrecht Astrid - 15 ptn
Mertens Thomas - 35 ptn
Librecht Veerle - 5 ptn
De Smet Marc - 55 ptn
7/5 - 5/7 - 10/3
09:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verbruggen Jolien - 40 ptn
Vermassen An - 20 ptn
Winnaar
Buysse Ellen - 15 ptn
Thienpont Melissa - 35 ptn
3/6 - 6/2 - 11/9
10:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cryns Alain - 5 ptn
De Jaeger Karel - 20 ptn
Bové Michael - 5 ptn
Ducastel Geert - 15 ptn
6/3 - 6/2
11:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ducastel Jasper - 65 ptn
Grillaert Ruben - 75 ptn
6/2 - 6/2
11:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coppens Koen - 30 ptn
De Smet Marc - 55 ptn
Batsleer Koen - 35 ptn
Heirman Wim - 45 ptn
6/1 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claessens Ilse - 5 ptn
Vinck Valerie - 10 ptn
Persyn Patricia - 10 ptn
Van Boxelaer Els - 5 ptn
5/7 - 6/4 - 10/7
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bosscher Jana - 35 ptn
Vandenmeersschaut Jens - 55 ptn
7/6 (2) - 6/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Winter Lynn - 50 ptn
Audenaert Jean - 80 ptn
6/1 - 6/0
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cobbaert Inge - 20 ptn
Verheyden Bernard - 10 ptn
6/2 - 6/1
17:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bové Michael - 5 ptn
Elaut Pascal - 45 ptn
6/1 - 6/0
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Gussem Pierre - 5 ptn
Van Wesemael Jelle - 5 ptn
0/6 - 6/3 - 10/7
18:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ghysbrecht Emma - 3 ptn
Ghysbrecht Manu - 10 ptn
Carre Sarah - 3 ptn
Gysbrecht Danny - 3 ptn
6/3 - 6/4