Dagplanning van

  • Datum 28/06/2019 - 07/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 291
  • Week 27
  • Adres Kiekshamlei 2
    2820 Rijmenam
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Evelghem Hilda - 15 ptn
Van Passel Nadia - 3 ptn
3/6 - 6/0 - 10/5
10:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Michiels Ria - 3 ptn
Van Dessel Linda - 10 ptn
6/0 - 6/4
11:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Audiens Margo - 30 ptn
Verstraeten Maries - 15 ptn
6/3 - 6/3
12:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claes Jeroen - 55 ptn
Doms Kristof - 35 ptn
Winnaar
Andries Sam - 3 ptn
Van Den Put Lars - 80 ptn
6/4 - 6/0
12:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 190 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Caluwe Nick - 95 ptn
Sels Davy - 85 ptn
Winnaar
Vosswinkel Martin - 105 ptn
Vosswinkel Milo - 80 ptn
6/1 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hardy Mireille - 5 ptn
Couturier Didier - 3 ptn
6/3 - 6/1
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dom Olivier - 15 ptn
Meynendonckx Peter - 25 ptn
Winnaar
Papen Kevin - 40 ptn
Van Dijcke Sander - 15 ptn
6/4 - 3/6 - 10/5
13:00 DUBBEL HEREN 45 1 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Laere Francis - 10 ptn
Peeters Ronnie - 10 ptn
Jacobs Benny - 10 ptn
Van Roosendael Gerrit - 10 ptn
6/4 - 6/1
15:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Billiet Margot - 30 ptn
De Boer Jo - 20 ptn
6/3 - 6/3
15:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Haemels Sindy - 15 ptn
Vanden Wyngaerd Elke - 15 ptn
6/2 - 2/6 - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Trogh Jeroen - 3 ptn
Van Dijcke Sander - 15 ptn
Winnaar
Buedts Peter - 10 ptn
Buedts Pieter - 15 ptn
6/4 - 6/4
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goovaerts Katrin - 3 ptn
Melaerts Michelle - 5 ptn
7/5 - 6/3
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Liekens Laura - 15 ptn
Papen Kevin - 40 ptn
Piron Julie - 25 ptn
Vandermosten Joren - 15 ptn
6/2 - 4/6 - 10/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verstraeten Hilde - 5 ptn
Verstraeten Bart - 25 ptn
6/2 - 7/6 (2)
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bolton Andrew - 3 ptn
Wernaers John - 5 ptn
2/6 - 6/4 - 10/5