Dagplanning van

  • Datum 24/06/2019 - 07/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 537
  • Week 27
  • Adres Springstraat 32 A
    3530 Houthalen-Helchteren
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cosemans Anne - 10 ptn
Requile Marie - 5 ptn
Winnaar
Beyens Tinne - 10 ptn
Coolen Tamara - 5 ptn
3/6 - 6/4 - 10/6
10:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Radoes Vanessa - 5 ptn
Theunis Inge - 3 ptn
Winnaar
Bijnens Britta - 3 ptn
Poelmans Mieke - 5 ptn
6/3 - 7/5
10:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brugmans Stef - 5 ptn
Engelen Vincent - 10 ptn
Casas Ricardo - 3 ptn
Laenen Glenn - 10 ptn
6/1 - 6/3
10:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Maes Lien - 30 ptn
Vandael Anne - 30 ptn 7/6 (2) - 3/6 - 6/3
10:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Coomans Anke - 10 ptn
Winnaar
Poelmans Sofie - 5 ptn
4/6 - 6/1 - 7/6 (3)
10:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Linsingh Jurgen - 3 ptn
Winnaar
Ragusa Alfredo - 3 ptn
6/1 - 6/2
10:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deroo Ben - 30 ptn
Damen Niels - 15 ptn 3/6 - 6/3 - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nolmans Valere - 10 ptn
Haegdorens Andre - 5 ptn 6/3 - 6/1
11:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Raeve Lore - 50 ptn
Slegers Dirk - 40 ptn
Swinnen Lien - 35 ptn
Weytjens Kris - 50 ptn
3/6 - 6/2 - 10/8
11:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Decabooter Joke - 10 ptn
Wyers Jelle - 5 ptn
Cosemans Anne - 10 ptn
Vos Eddy - 3 ptn
6/3 - 6/3
11:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gielen Pieter - 80 ptn
Thywissen Alexander - 60 ptn
Winnaar
Baeten Glenn - 40 ptn
Vanhoof Stef - 90 ptn
7/5 - 3/6 - 12/10
11:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Beckers Bart - 3 ptn
Goris Steven - 3 ptn
Kumbruck Alan - 3 ptn
Sansom Glenn - 3 ptn
6/4 - 3/3 opgave
12:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Daens Erna - 30 ptn
Winnaar
Gemis Alexandra - 20 ptn
6/4 - 2/6 - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanotterdijk Steven - 55 ptn
Winnaar
Maris Daan - 65 ptn
6/0 - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bartier Bart - 10 ptn
Winnaar
Maris Johan - 10 ptn
6/1 - 4/6 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Russo Paolo - 45 ptn
Winnaar
Rutten Jan - 45 ptn
6/3 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Hulsel Luc - 25 ptn
Antico Fernando - 20 ptn 6/0 - 6/1
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Declerck Liesbet - 50 ptn
Eben Loes - 10 ptn
Carrique-Pelegrin Maité - 15 ptn
Nulens Jolien - 25 ptn
6/2 - 6/0
13:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hauben Inge - 65 ptn
Van de Perre Evert - 70 ptn
Winnaar
Willems Esther - 95 ptn
Lauvrys Yves - 25 ptn
6/0 - 4/6 - 10/6
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Raymakers Britt - 20 ptn
Vanzeir Tuur - 30 ptn
Vanhemel Sam - 15 ptn
Maes Jonathan - 35 ptn
6/2 - 6/1
14:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rombaut Kristine - 70 ptn
Winnaar
Avtar Iknoor - 50 ptn
6/4 - 6/3
14:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Eerdekens Lore - 3 ptn
Alenus Feike - 10 ptn 6/3 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Yns Dominik - 70 ptn
Van Goethemd Nick - 70 ptn 6/4 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rutten Jan - 45 ptn
Winnaar
Vanbeuren Kevin - 35 ptn
3/6 - 6/0 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandeput Marc - 10 ptn
Winnaar
Gijbels Bart - 3 ptn
4/6 - 6/1 - 6/3
14:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lynen Evelyne - 10 ptn
Vannitsen Sofie - 20 ptn
Winnaar
Eben Loes - 10 ptn
Thys Katleen - 20 ptn
6/3 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hermans Hans - 30 ptn
Samyn Greg - 50 ptn
Winnaar
Smets Michiel - 75 ptn
Thijs Mathieu - 10 ptn
7/5 - 6/3
16:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Awouters Britt - 60 ptn
Mertens Amber - 30 ptn
7/6 (4) - 2/6 - 11/9
16:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Peters Yana - 10 ptn
Evers Joeri - 10 ptn
Claes Natacha - 10 ptn
Weytjens Jan - 20 ptn
2/6 - 6/4 - 10/6
16:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Aerts Hilde - 5 ptn
Beckers Bart - 3 ptn
Lemmens An - 3 ptn
Brugmans Stef - 5 ptn
6/1 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kuppens Mathijs - 20 ptn
Maes Jonathan - 35 ptn
Kennes Bart - 20 ptn
Van Den Eynde Steve - 35 ptn
6/1 - 6/1
16:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Rubbrecht Antje - 105 ptn nr. 52
Vandeputte Maud - 80 ptn 6/4 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanhoof Stef - 90 ptn
Winnaar
Thijs Benjamin - 85 ptn
6/3 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Weytjens Kris - 50 ptn
Frederickx Andreas - 30 ptn 1/6 - 6/0 - 7/6 (5)
16:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Penders Guido - 30 ptn
Antico Fernando - 20 ptn 6/1 - 4/0 opgave