Dagplanning van

  • Datum 16/08/2019 - 25/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 202
  • Week 34
  • Adres Krommedijk 30
    8300 Knokke-Heist
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buysse Maarten - 3 ptn
Van de Wiele Jean-Loup - 60 ptn
Winnaar
Deprez Maxime - 45 ptn
Hagers Bram - 35 ptn
6/2 - 6/4
10:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claeys Matthias - 20 ptn
De Schuyter Jeffrey - 10 ptn
6/2 - 7/5
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Coster Griet - 20 ptn
Wittoeck Lien - 10 ptn
Winnaar
Janssen Anke - 15 ptn
Janssen Ilse - 3 ptn
6/4 - 6/4
11:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vuyts Sarah - 40 ptn
Louagie Maxim - 85 ptn
Winnaar
De Ketelaere Renee - 55 ptn
Leyers Mick - 45 ptn
1/6 - 6/2 - 10/8
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gheyle Pascale - 15 ptn
Neyts Albert - 10 ptn
Beenens Yara - 20 ptn
Beenens Kurt - 10 ptn
6/2 - 6/2
11:00 DUBBEL HEREN 6 (15 punten - 45 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
De Taeye Niek - 20 ptn
Van Poelvoorde Tom - 25 ptn
Leyers Tom - 10 ptn
Van Parys Donald - 35 ptn
6/3 - 6/4
12:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Abbeloos Veerle - 10 ptn
Pyck Steve - 3 ptn
Verheecke Manon - 3 ptn
Hemschoote Anthony - 10 ptn
6/2 - 6/4
12:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deboel Jarne - 50 ptn
Lierman Ronny - 10 ptn
7/5 - 3/6 - 11/9
13:00 DUBBEL DAMES 5 (15 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Ackerman Annick - 10 ptn
Mareydt Kim - 30 ptn
6/1 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Callant Emily - 3 ptn
Louagie Maxim - 85 ptn
Winnaar
Bixhain Julie - 15 ptn
Vuyts Thomas - 75 ptn
4/6 - 6/4 - 12/10
13:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hocks Alain - 3 ptn
Mortier Benny - 3 ptn
De Laet Marc - 3 ptn
Moeyaert Paul - 10 ptn
6/1 - 6/4
14:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssen Anke - 15 ptn
Janssen Ilse - 3 ptn
6/1 - 6/2
15:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Baervoets Mieke - 15 ptn
Goossens Nikky - 70 ptn
6/4 - 3/6 - 10/1
15:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Decock Eline - 35 ptn
Slabbinck Sabine - 15 ptn
6/1 - 6/2
15:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Groote Hilde - 5 ptn
Verleye Nele - 3 ptn
Callier Mariane - 5 ptn
Casier Veerle - 5 ptn
6/1 - 7/5
15:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coture Bert - 20 ptn
Neyts Albert - 10 ptn
Dierckx Anthony - 5 ptn
Van Weddingen Frank - 5 ptn
6/3 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 6 (15 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Taeye Niek - 20 ptn
Van Poelvoorde Tom - 25 ptn
Winnaar
Hocks Alain - 3 ptn
Van Lancker Nick - 35 ptn
6/0 - 7/6 (6)
15:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hillewaert Yani - 55 ptn
Louagie Maxim - 85 ptn
Deprez Maxime - 45 ptn
Raes Steven - 90 ptn
6/3 - 6/3