Dagplanning van

  • Datum 09/08/2019 - 18/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 117
  • Week 33
  • Adres Kattenbroek 15
    2650 Edegem
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Molenberghs Kristin - 10 ptn
Mys Marian - 15 ptn
Pelgrims Joyce - 20 ptn
Pelgrims Nicole - 10 ptn
6/3 - 7/6 (4)
10:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verachtert Ellen - 15 ptn
Van Den Bergh Nico - 15 ptn
Winnaar
De Bot Caroline - 15 ptn
Stessens Mick - 15 ptn
7/6 (4) - 6/1
13:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ceulemans Katja - 5 ptn
Ongena Britt - 5 ptn
Winnaar
Molenberghs Kristin - 10 ptn
Mys Marian - 15 ptn
6/3 - 6/0
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bex Cédric - 10 ptn
Jacobs Glenn - 20 ptn
6/4 - 6/4
14:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Bruyn Els - 5 ptn
Heylen Stijn - 80 ptn
Leemans Anki - 30 ptn
Van Der Wee Stijn - 60 ptn
3/6 - 6/3 - 10/6
14:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Geenhoven Eileen - 30 ptn
Van Campenhout Kurt - 15 ptn
Winnaar
Ongena Julie - 40 ptn
Van Durme Jean Luc - 10 ptn
6/4 - 6/0
14:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bex Alexander - 30 ptn
Pelgrims Franky - 30 ptn
3/6 - 6/2 - 10/4
16:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bauwens An - 5 ptn
Marien Barbara - 30 ptn
7/5 - 6/2
16:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peytier Inge - 10 ptn
Vergauwe Bart - 10 ptn
Winnaar
De Bot Caroline - 15 ptn
Stessens Mick - 15 ptn
4/6 - 7/5 - 10/5
16:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bex Alexander - 30 ptn
Van Der Wee Stijn - 60 ptn
5/7 - 6/2 - 10/5