Dagplanning van

  • Datum 25/07/2019 - 04/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 363
  • Week 31
  • Adres Zuidervaartje 3
    8310 Sint-Kruis (Brugge)
  • Gewest West-Vlaanderen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cauberghs Jan - 25 ptn
Vervaeke Beni - 25 ptn 6/1 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Pleysier Steven - 90 ptn
Winnaar
Duyck Frank - 90 ptn
3/6 - 6/3 - 6/1
10:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brusseel Anja - 5 ptn
Willem Annabel - 5 ptn 3/6 - 6/3 - 11/9
10:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claerbout Marjan - 5 ptn
Winnaar
Vanbelle Jill - 3 ptn
6/3 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Servaes Jan - 60 ptn 6/3 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Deraedt Kristof - 50 ptn
Simonart François - 50 ptn 4/6 - 6/2 - 7/5
11:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verhaeghe Tim - 25 ptn 6/1 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 45 1 (55 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Calsyn Hans - 80 ptn
Lantsoght Michael - 65 ptn 1/6 - 7/6 - 6/2
11:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vermeeren Elise - 50 ptn
Winnaar
Lefevre Louise - 65 ptn
6/1 - 6/0
12:00 ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Clement Nancy - 25 ptn
Cocquyt Lut - 20 ptn 6/2 - 1/6 - 10/4
12:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gilliaert Jurgen - 10 ptn 7/6 (4) - 6/1
12:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sierens Marc - 10 ptn 6/4 - 6/2
12:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lantsoght Maxime - 65 ptn
Winnaar
Goris Michael - 70 ptn
7/6 (2) - 5/7 - 6/1
13:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Rommelaere Lieselot - 100 ptn nr. 92
Janssens Lynn - 105 ptn nr. 56 6/1 - 6/0
13:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bertrand Simon - 40 ptn
Winnaar
Leyers Mick - 45 ptn
6/1 - 6/3
13:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leyers Dex - 30 ptn
Winnaar
Blaton Sebbe - 25 ptn
6/4 - 3/0 opgave
13:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Roels Niek - 10 ptn
Winnaar
Keyaert Robin - 10 ptn
6/3 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verschuere Thibault - 75 ptn
Winnaar
Bertels Lander - 90 ptn
6/0 - 1/6 - 6/0
14:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schoutteten Johan - 40 ptn 4/6 - 6/0 - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bigler Filip - 10 ptn
Manhaeve Wim - 3 ptn 6/2 - 6/2
15:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Barzeele Rosa - 30 ptn 6/4 - 6/4
15:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanbiervliet Annabelle - 10 ptn 4/6 - 6/4 - 6/0
15:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Dapper Vanessa - 15 ptn 1/6 - 6/3 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
De Weerdt Olaf - 110 ptn nr. 38
Heyse Thomas - 105 ptn nr. 66 7/5 - 6/2
16:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Isenbaert Astrid - 30 ptn
Winnaar
Verloo Amélie - 30 ptn
2/6 - 7/6 - 6/1
16:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Maertelaere Magalie - 10 ptn
Winnaar
Quivron Shari - 10 ptn
2/6 - 6/4 - 7/5