Dagplanning van

  • Datum 29/06/2019 - 07/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 372 / 430
  • Week 27
  • Adres Brusselsesteenweg 80
    1800 Vilvoorde
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Deschilder Ishara - 9.7 (2 ptn)
Mortier Julien - 9.7 (2 ptn) 4/3 (4) - 2/4 - 4/1
09:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Obberghen Rosalie - 11.6 (3 ptn)
Wynant Yinthe - 11.7 (2 ptn) 4/3 (8) - 4/1
09:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Keuleneer Sofie - 3 ptn
Devos Inge - 5 ptn 6/0 - 6/1
09:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Serneels Nick - 3 ptn 6/2 - 1/6 - 6/4
09:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Lancel Adrien - 13.3 (15 ptn)
De Cocq Baptiste - 13.3 (15 ptn) 6/1 - 6/2
09:30 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Lemmens Kamiel - 13.7 (2 ptn)
Aydin Joaquim - 13.8 (1 ptn) 6/2 - 6/1
09:30 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Rombouts Fien - 10 ptn
Winnaar
Taymans Britt - 10 ptn
6/1 - 7/5
10:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Dyckmans Brent - 9.3 (15 ptn)
Cervetti Alessandro - 9.3 (15 ptn) 4/0 - 4/3 (7)
10:15 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Roost Killian - 11.8 (1 ptn)
Slaets Maxim - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/1
11:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cresens Iyan - 45 ptn 7/5 - 6/0
11:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanvelk Stephan - 45 ptn
Winnaar
Carre Kristof - 55 ptn
3/6 - 6/2 - 6/1
11:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Carmans Jesse - 30 ptn
Thienpondt Lander - 15 ptn 6/1 - 6/2
11:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Aerts Vico - 10 ptn
De Vocht Viktor - 5 ptn 6/2 - 6/3
11:15 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Michiels Tina - 9.7 (2 ptn)
Winnaar
Deschilder Ishara - 9.7 (2 ptn)
4/1 - 4/1
12:30 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jacobs Iris - 25 ptn
Jordens Christine - 15 ptn 7/6 (3) - 7/5
12:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Molle Elke - 10 ptn
Michiels Inge - 5 ptn 6/1 - 6/4
12:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vermeylen Nick - 40 ptn
Winnaar
Cresens Iyan - 45 ptn
6/0 - 6/0
12:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verbiest Rutger - 10 ptn
De Keersmaeker Gilles - 10 ptn 7/5 - 7/5
12:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Herbots Maarten - 25 ptn
Winnaar
Thienpondt Senne - 30 ptn
6/4 - 6/7 (4) - 7/6 (6)
12:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Skrt Mina - 11.4 (10 ptn)
Eembeeck Laetitia - 11.4 (10 ptn) 4/1 - 4/0
12:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Cock Demi - 13.3 (15 ptn)
Muller-Ibold Caroline - 13.5 (5 ptn) 5/7 - 6/1 - 6/1
14:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Dooy Federika - 30 ptn
Winnaar
Rochus Elena - 30 ptn
6/3 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Terlaeken Kenneth - 5 ptn 6/0 - 6/3
14:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Taymans Britt - 10 ptn
Winnaar
Van Wijk Grace - 15 ptn
6/1 - 6/2
15:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mol Iben - 50 ptn
Meerpoel Linde - 70 ptn 6/2 - 6/2
15:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Wiams Jessica - 3 ptn
Devos Inge - 5 ptn 6/4 - 6/0
15:30 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Rochus Christophe - 105 ptn nr. 106
Kokorev Alexander - 95 ptn nr. 276 6/1 - 7/6 (5)
15:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sempels Viktor - 85 ptn
De Hollain Cyrille - 90 ptn 7/5 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Cauter Philippe - 3 ptn
Winnaar
Godtbil Didier - 3 ptn
6/2 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Eeckhout Alain - 5 ptn 6/1 - 6/2
17:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Oyen Sofie - 110 ptn nr. 22
Van De Vondel Monika - 95 ptn nr. 164 BIS 6/1 - 6/3
17:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jacobs Iris - 25 ptn
Casier Sandra - 25 ptn 6/1 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Jottier Dimi - 100 ptn nr. 150
Beauclercq Olivier - 100 ptn nr. 231 6/1 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanvelk Stephan - 45 ptn
Winnaar
Laermans Filip - 40 ptn
6/4 - 6/1