09:30 |
DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Meeus Jan - 5 ptn Meeus Johan - 5 ptn |
6/3 - 2/6 - 10/5 |
09:30 |
ENKEL HEREN 3 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
Deblier Florian - 70 ptn |
|
7/6 (5) - 6/2 |
09:30 |
ENKEL HEREN 5 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Doleweerd Boudewijn - 25 ptn |
4/6 - 6/3 - 4/4 opgave |
09:30 |
ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Verherstraeten Dieter - 25 ptn |
|
6/1 - 7/5 |
09:30 |
ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
Vliegen Rudi - 50 ptn |
|
6/1 - 7/5 |
11:00 |
DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cuypers Sandra - 3 ptn Froeyen Linda - 3 ptn |
6/4 - 7/6 (1) |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Cools Renke - 55 ptn Vanlimbergen Yannick - 10 ptn |
6/3 - 6/2 |
11:00 |
DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Aegten Inge - 10 ptn Boonen Glenn - 20 ptn |
6/2 - 6/3 |
11:00 |
ENKEL DAMES 3 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Smeyers Britt - 20 ptn |
6/2 - 6/0 |
11:00 |
ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verbakel Claire - 5 ptn |
4/6 - 6/2 - 10/2 |
11:00 |
ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Verherstraeten Dieter - 25 ptn |
6/3 - 4/6 - 7/6 (3) |
12:00 |
ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
Dammen Stefan - 30 ptn |
|
6/4 - 6/3 |
12:30 |
DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Van Gompel Tilly - 30 ptn Van Lommel Anja - 30 ptn |
|
6/4 - 4/6 - 10/8 |
12:30 |
DUBBEL DAMES 5 (60 punten - 180 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Caers Sofie - 90 ptn Geusens Sofie - 85 ptn |
6/3 - 7/6 (11) |
12:30 |
DUBBEL HEREN 6 (60 punten - 180 punten) Finale Hoofdtabel |
|
De Graaf Martijn - 85 ptn Van Bakel Niels - 85 ptn |
|
6/2 - 6/1 |
12:30 |
ENKEL DAMES 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Timmermans Sofie - 3 ptn |
6/1 - 6/0 |
12:30 |
ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Peters Mieke - 10 ptn |
|
0/6 - 6/0 - 7/5 |
12:30 |
ENKEL HEREN 4 (35 - 50) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hennekam Stephane - 45 ptn |
6/2 - 6/1 |
12:30 |
ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
Troosters Wim - 5 ptn |
|
3/6 - 6/4 - 7/6 (5) |
14:00 |
DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Nuyts Lise - 40 ptn Vanhoof Lynn 1 - 50 ptn |
6/4 - 6/1 |
14:00 |
DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Boonen Anja - 20 ptn Muskens Barbara - 10 ptn |
6/4 - 7/6 (2) |
14:00 |
DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hendrix Jolisa - 10 ptn Nijs Jordi - 3 ptn |
6/2 - 6/4 |
14:00 |
ENKEL DAMES 2 (35 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Kelchtermans Jessica - 50 ptn |
6/3 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30) Finale Hoofdtabel |
|
|
Lodewyckx Hanne - 30 ptn |
6/3 - 6/1 |
14:00 |
ENKEL HEREN 2 (75 - 90) Finale Hoofdtabel |
|
Thijs Benjamin - 85 ptn |
|
6/2 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL HEREN 6 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Hoeben Tristen - 5 ptn |
6/3 - 6/2 |
14:00 |
ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Gansen Rudi - 5 ptn |
6/3 - 7/6 (5) |
15:30 |
DUBBEL GEMENGD 6 (60 punten - 180 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Vromans Elke - 90 ptn Bernaerts Gert - 90 ptn |
|
2/6 - 6/2 - 10/5 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Tips Patrick - 60 ptn Verbruggen Herman - 15 ptn |
|
6/1 - 6/0 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Bourgeois Ruben - 20 ptn Luyckx Lennert - 35 ptn |
|
6/3 - 6/2 |
15:30 |
DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten) Finale Hoofdtabel |
|
Krieckemans Tristan - 10 ptn Ronge Ronny - 20 ptn |
|
6/1 - 6/1 |
15:30 |
ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van den Broeck Jens - 85 ptn |
6/4 - 6/4 |
15:30 |
ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Roey Bart - 65 ptn |
6/3 - 2/1 opgave |
15:30 |
ENKEL HEREN 55 1 (35 - 115) Finale Hoofdtabel |
|
Wijnants Eric - 75 ptn |
|
7/6 (5) - 7/6 (5) |
15:30 |
ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10) Finale Hoofdtabel |
|
|
Van Heeswijk Frank - 3 ptn |
6/2 - 7/5 |