Dagplanning van

  • Datum 15/07/2019 - 28/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 441 / 512
  • Week 30
  • Adres Sportveldenstraat Z/N
    3920 Lommel
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meeus Jan - 5 ptn
Meeus Johan - 5 ptn
6/3 - 2/6 - 10/5
09:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deblier Florian - 70 ptn
Winnaar
Verrydt Siebe - 55 ptn
7/6 (5) - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Doleweerd Boudewijn - 25 ptn 4/6 - 6/3 - 4/4 opgave
09:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verherstraeten Dieter - 25 ptn
Winnaar
Van dingenen Kim - 30 ptn
6/1 - 7/5
09:30 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vliegen Rudi - 50 ptn
Winnaar
Vanaken Vital - 50 ptn
6/1 - 7/5
11:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Paepen Danielle - 5 ptn
Peeters Lien - 5 ptn
Cuypers Sandra - 3 ptn
Froeyen Linda - 3 ptn
6/4 - 7/6 (1)
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lyen Anne - 40 ptn
Van Doninck Jo - 25 ptn
Cools Renke - 55 ptn
Vanlimbergen Yannick - 10 ptn
6/3 - 6/2
11:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aegten Inge - 10 ptn
Boonen Glenn - 20 ptn
6/2 - 6/3
11:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brebels Britt - 30 ptn
Smeyers Britt - 20 ptn 6/2 - 6/0
11:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Willems Sonja - 10 ptn
Verbakel Claire - 5 ptn 4/6 - 6/2 - 10/2
11:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van dingenen Kim - 30 ptn
Verherstraeten Dieter - 25 ptn 6/3 - 4/6 - 7/6 (3)
12:00 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dammen Stefan - 30 ptn
Winnaar
Van Hulsel Luc - 25 ptn
6/4 - 6/3
12:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Gompel Tilly - 30 ptn
Van Lommel Anja - 30 ptn
Winnaar
Nulens Jolien - 25 ptn
Vanbriel Liese - 30 ptn
6/4 - 4/6 - 10/8
12:30 DUBBEL DAMES 5 (60 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Faes Sarah - 80 ptn
Rubbrecht Michelle - 100 ptn
Caers Sofie - 90 ptn
Geusens Sofie - 85 ptn
6/3 - 7/6 (11)
12:30 DUBBEL HEREN 6 (60 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
De Graaf Martijn - 85 ptn
Van Bakel Niels - 85 ptn
Winnaar
Bernaerts Brecht - 100 ptn
Jansen Filip - 80 ptn
6/2 - 6/1
12:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Timmermans Sofie - 3 ptn 6/1 - 6/0
12:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peters Mieke - 10 ptn
Winnaar
Poelmans Lore - 10 ptn
0/6 - 6/0 - 7/5
12:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Weytjens Kris - 50 ptn
Hennekam Stephane - 45 ptn 6/2 - 6/1
12:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Troosters Wim - 5 ptn
Winnaar
Ruttens Guy - 10 ptn
3/6 - 6/4 - 7/6 (5)
14:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Couwberghs Hanne - 40 ptn
Lyen Anne - 40 ptn
Nuyts Lise - 40 ptn
Vanhoof Lynn - 50 ptn
6/4 - 6/1
14:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Leppens Cindy - 20 ptn
Swinnen Lisa - 10 ptn
Boonen Anja - 20 ptn
Muskens Barbara - 10 ptn
6/4 - 7/6 (2)
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Swerts Tamara - 3 ptn
Swerts Joel - 10 ptn
Hendrix Jolisa - 10 ptn
Nijs Jordi - 3 ptn
6/2 - 6/4
14:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bosmans Laurence - 65 ptn
Kelchtermans Jessica - 50 ptn 6/3 - 6/1
14:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Dyck Dorien - 25 ptn
Lodewyckx Hanne - 30 ptn 6/3 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Thijs Benjamin - 85 ptn
Winnaar
Vanhoof Stef - 90 ptn
6/2 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Thijs Michiel - 3 ptn
Hoeben Tristen - 5 ptn 6/3 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Willems Filip - 10 ptn
Van Gansen Rudi - 5 ptn 6/3 - 7/6 (5)
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (60 punten - 180 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vromans Elke - 90 ptn
Bernaerts Gert - 90 ptn
2/6 - 6/2 - 10/5
15:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tips Patrick - 60 ptn
Verbruggen Herman - 15 ptn
Winnaar
Doms Senne - 60 ptn
Thijs Michiel - 3 ptn
6/1 - 6/0
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bourgeois Ruben - 20 ptn
Luyckx Lennert - 35 ptn
Winnaar
Lauvrys Yves - 25 ptn
Van Doninck Jo - 25 ptn
6/3 - 6/2
15:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Krieckemans Tristan - 10 ptn
Ronge Ronny - 20 ptn
Winnaar
Joos Thomas - 25 ptn
Sterckx Kobe - 3 ptn
6/1 - 6/1
15:30 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Peeters Wouter - 95 ptn nr. 348
Van den Broeck Jens - 85 ptn 6/4 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Roey Bart - 65 ptn 6/3 - 2/1 opgave
15:30 ENKEL HEREN 55 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wijnants Eric - 75 ptn
Winnaar
Stammen Noel - 75 ptn
7/6 (5) - 7/6 (5)
15:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hendrickx Alex - 3 ptn
Van Heeswijk Frank - 3 ptn 6/2 - 7/5