Dagplanning van

  • Datum 31/08/2019 - 15/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 723 / 750
  • Week 37
  • Adres Zoutleeuwsesteenweg 120
    3803 Wilderen
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Reynders Tom - 3 ptn
Lindekens Kevin - 3 ptn 6/2 - 6/1
10:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Broux Timmy - 15 ptn
Olislagers Stijn - 10 ptn
Lesire Andres - 20 ptn
Nolmans Lars - 3 ptn
6/4 - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gielis Robin - 3 ptn 6/1 - 4/6 - 6/1
11:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hermans Nathalie - 25 ptn
Simonart Olivier - 35 ptn
Winnaar
Bamps Celine - 25 ptn
Frederickx Kristof - 20 ptn
6/2 - 7/6 (4)
11:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lindekens Kevin - 3 ptn
Russo Florian - 3 ptn
Leenaers Niki - 3 ptn
Willems Stijn - 3 ptn
6/1 - 6/0
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corthouts Romina - 20 ptn
Malcorps Lena - 3 ptn
Marquet Lies - 10 ptn
Vanonckelen Hanne - 20 ptn
6/3 - 7/6 (5)
12:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boelen Femke - 10 ptn 6/2 - 3/6 - 6/3
12:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Rits Jelle - 30 ptn
Vaes Burg - 20 ptn 6/2 - 6/1
12:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Alenteyns Hans - 20 ptn
Winnaar
Franssens Bart - 30 ptn
6/4 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 7 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Creemers Caroline - 25 ptn
Salle Olivier - 15 ptn
Goen Griet - 20 ptn
Lismont Patrick - 20 ptn
6/4 - 3/6 - 10/3
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peters Marc - 40 ptn
Roux Jorick - 20 ptn
6/4 - 6/1
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Surinx Odette - 10 ptn
Nolmans Lars - 3 ptn
Winnaar
Stijnen Marijke - 5 ptn
Jaeken Stefan - 10 ptn
7/5 - 6/4
14:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Simonart Olivier - 35 ptn
Winnaar
Meermans Bart - 40 ptn
6/2 - 6/1
14:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deferm Shauni - 20 ptn
Salien Esther - 15 ptn
Winnaar
Coomans Justien - 55 ptn
De Groof Anne - 5 ptn
7/5 - 6/4
14:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewit Hanne - 10 ptn
Van Malcot Kirsten - 3 ptn
7/5 - 6/7 (3) - 10/3
14:30 DUBBEL HEREN 6 (20 punten - 75 punten)
Finale
Hoofdtabel
Parent Philip - 20 ptn
Vanmeldert Dieter - 50 ptn
7/6 (3) - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandereyken Ward - 30 ptn
Winnaar
Houben Seth - 30 ptn
6/3 - 2/6 - 6/3
15:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambrechts Liliane - 10 ptn
Forceville Raymond - 20 ptn
Winnaar
Finoulst Veerle - 3 ptn
Wilssens Nico - 15 ptn
6/3 - 7/6 (3)
15:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Awouters Britt - 60 ptn
Dewilde Lisa - 25 ptn
Winnaar
Smits Jill - 20 ptn
Thijs Eline - 30 ptn
6/3 - 3/6 - 10/7
15:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schoofs Maxine - 55 ptn
Winnaar
Bosmans Laurence - 65 ptn
6/3 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brenninkmeijer Cees - 10 ptn 6/2 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 7 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Rummens Kevin - 25 ptn
Smolders Jan - 10 ptn
Delvaux Dimitri - 30 ptn
Delvaux Luc - 10 ptn
7/5 - 6/1
16:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Braekers Sarah - 10 ptn
Winnaar
Martens Kim - 10 ptn
7/5 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Swennen Nick - 90 ptn
Winnaar
Persoons Jules - 90 ptn
4/6 - 6/3 - 7/5
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smets Michiel - 75 ptn
Thijs Mathieu - 10 ptn
Bogaerts Danny - 15 ptn
Van de Perre Evert - 70 ptn
6/1 - 6/2
17:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Sakellaridi Sapfo - 115 ptn nr. 15 BIS
Winnaar
Liebens Klaartje - 110 ptn nr. 20
6/2 - 6/2
17:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corswarem Chloë - 30 ptn
Smits Jill - 20 ptn 6/2 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cavelier Thibault - 55 ptn
Winnaar
Spitters Robbe - 65 ptn
6/3 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Rouffa Ronny - 5 ptn
Winnaar
Nolmans Lars - 3 ptn
6/3 - 3/6 - 6/3
17:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dewilde Lisa - 25 ptn
Dewilde Maarten - 65 ptn
Gutschoven Sophie - 35 ptn
Tans Jeroen - 35 ptn
6/0 - 7/5
18:45 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deboes Sofie - 75 ptn
Van Stappen Gunter - 65 ptn
6/0 - 6/2