Dagplanning van

  • Datum 21/06/2019 - 30/06/2019
  • Aantal inschrijvingen 486
  • Week 26
  • Adres Lichtaartseweg 216/1
    2200 Herentals
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanneste Simon - 20 ptn
Winnaar
Vanheusden Raf - 30 ptn
7/6 (4) - 6/4
10:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Somers Vic - 13.7 (2 ptn)
Verdonck Quinten - 13.6 (3 ptn) 6/4 - 6/1
10:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Peetermans Norah - 13.6 (3 ptn)
Teunis Elien - 13.6 (3 ptn) 6/4 - 7/5
10:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Tendeloo Flore - 10 ptn 6/4 - 6/3
11:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Daems Louis - 11.3 (15 ptn)
Clijmans Florent - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/2
11:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Sallaerts Bram - 13.3 (15 ptn)
Paulussen Wies - 13.3 (15 ptn) 6/4 - 4/6 - 6/1
11:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Tai - Apin Gilles - 30 ptn
Winnaar
Loodts Lars - 20 ptn
6/4 - 4/6 - 6/0
11:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Nuyts Joppe - 10 ptn 5/7 - 6/2 - 7/5
11:00 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Eylenbosch Bo - 30 ptn
Winnaar
Van Beek Laura - 30 ptn
6/3 - 7/6 (3)
11:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Huijsegoms Anastasia - 40 ptn
Winnaar
Schroven Noortje - 65 ptn
6/3 - 7/5
12:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Nuyts Bert - 55 ptn
Winnaar
Kox Maxim - 70 ptn
6/2 - 6/1
12:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Anthonis Wouter - 5 ptn
Van Der Linden Rob - 10 ptn 6/2 opgave
13:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Stasino Natacha - 5 ptn
Winnaar
Dillen Annelies - 5 ptn
3/6 - 6/3 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verschueren Geert - 5 ptn 6/4 - 2/6 - 6/3
15:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Swaans Charlotte - 110 ptn nr. 24
Van Mol Michelle - 100 ptn nr. 91 6/4 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Leemans Lukas - 45 ptn 6/4 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corswarem Chloë - 30 ptn
Borstlap Kaat - 20 ptn 6/4 - 6/0
16:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nicasi Stephanie - 10 ptn
Seppion Isabelle - 3 ptn 6/1 - 4/6 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dockx Brent - 30 ptn
Heylen Jan-Hendrik - 20 ptn 6/4 - 7/5
16:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Loose Luca - 10 ptn 6/2 - 6/3
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Borstlap Lars - 90 ptn
Winnaar
Dolfyn Philip - 90 ptn
4/6 - 7/5 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Hulsel Luc - 25 ptn
Winnaar
Dierckx Patrick - 25 ptn
6/1 - 6/4
17:30 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van den Berg Kaat - 11.3 (15 ptn)
Ooms Alexine - 11.3 (15 ptn) 4/2 - 4/1
18:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
De Weerdt Olaf - 110 ptn nr. 38
Govaerts Bart - 105 ptn nr. 138 BIS 7/6 (2) - 6/1
18:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Antwerpen Alexia - 13.4 (10 ptn)
Winnaar
Schillebeeckx Noor - 13.3 (15 ptn)
6/3 - 2/6 - 6/1