Dagplanning van

  • Datum 08/07/2019 - 21/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 320
  • Week 29
  • Adres Vissenakenstraat 333
    3300 Tienen
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Putseys Charlotte - 50 ptn
Jelu Kevin - 85 ptn
Dopere Ine - 55 ptn
Tuts Dimitri - 65 ptn
6/0 - 0/6 - 10/5
10:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Salien Esther - 15 ptn
Govaerts Patrick - 15 ptn
Lenaers Miet - 15 ptn
Lathouwers Eddy - 15 ptn
6/4 - 6/0
10:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Baert Hilde - 20 ptn
Claes Ankie - 10 ptn
6/4 - 4/6 - 10/5
10:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Holsbeek Maja - 5 ptn
Meirte Morgana - 5 ptn
Finoulst Veerle - 3 ptn
Peirelinck Greet - 3 ptn
6/1 - 6/1
10:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deroover Erik - 5 ptn
Winnaar
Mertens Michel - 25 ptn
3/6 - 6/4 - 6/4
11:30 DUBBEL HEREN 40 1 (10 punten - 25 punten)
Finale
Hoofdtabel
Bamps Peter - 5 ptn
Govaerts Patrick - 15 ptn
Winnaar
Hendrickx Eric - 10 ptn
Verlinden Ronny - 10 ptn
6/3 - 7/5
12:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Holsbeek Maja - 5 ptn
Meirte Morgana - 5 ptn
De Barquin Ann - 10 ptn
Delvaux Caroline - 3 ptn
6/1 - 6/2
12:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambrechts Katleen - 10 ptn 3/6 - 6/4 - 6/1
12:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Swennen Nick - 90 ptn
Gielissen Jo - 80 ptn 6/0 - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandebergen Kwinten - 40 ptn
Winnaar
Kinnaert Merlijn - 50 ptn
6/4 - 6/3
13:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bamps Celine - 25 ptn
Poncelet Tim - 30 ptn
6/0 - 7/6 (5)
13:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Coenen Bram - 25 ptn
De Cock Diederik - 35 ptn
6/4 - 2/6 - 10/8
13:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Luyckx Steven - 10 ptn
Wilssens Nico - 15 ptn
Santamaria Leonardo - 10 ptn
Wilssens Ronald - 15 ptn
6/4 - 6/2
13:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Costermans Rudi - 5 ptn
Deroover Erik - 5 ptn 1/6 - 6/3 - 7/6 (13)
13:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Nolmans Valere - 10 ptn
Winnaar
Verwimp Dirk - 5 ptn
5/4 opgave
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kuipers Brent - 35 ptn
Kuipers Tom - 55 ptn
Winnaar
Bilsen Bert - 40 ptn
Vanmeldert Dieter - 50 ptn
1/6 - 7/6 (8) - 10/4
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bamps Niels - 25 ptn
Bamps Sven - 35 ptn
Schuurmans Roel - 10 ptn
Vanormelingen Jelle - 50 ptn
7/6 (3) - 6/1
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Roussel Bruno - 5 ptn
Verlinden Ronny - 10 ptn
Nieuwling Maurits - 10 ptn
Vinck David - 3 ptn
6/4 - 0/6 - 10/8
15:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wilms Liam - 30 ptn
Winnaar
Smets Pieter-Jan - 30 ptn
6/3 - 6/4
15:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Janssens Guy - 25 ptn
Mertens Michel - 25 ptn 6/2 - 5/7 - 6/3
16:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Delvaux Caroline - 3 ptn
Jelu Kevin - 85 ptn
Mathues Karlien - 75 ptn
Verjans Ivo - 10 ptn
6/4 - 6/4
16:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanbaelen An-Sofie - 25 ptn
Winnaar
Paredis Lien - 25 ptn
6/4 - 6/2
16:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambrechts Liliane - 10 ptn
Winnaar
Goen Griet - 10 ptn
6/2 - 6/4
16:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Wilssens Nico - 10 ptn
Winnaar
Wilssens Ronald - 10 ptn
6/4 - 2/6 - 7/5
16:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Vanlommel Cas - 30 ptn
Winnaar
Klarenbeek Mats - 10 ptn
6/0 - 6/3