Dagplanning van

  • Datum 29/07/2019 - 11/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 584
  • Week 32
  • Adres Tennislaan 5
    2400 Mol
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vancampfort Elien - 10 ptn
Vos Elia - 15 ptn
Leppens Cindy - 20 ptn
Swinnen Lisa - 10 ptn
7/6 (6) - 2/6 - 10/5
10:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Maes Kim - 5 ptn
Verbruggen Lode - 10 ptn
Keersmaekers Kris - 3 ptn
Kerkhofs Davy - 5 ptn
6/1 - 4/6 - 11/9
10:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lodewijckx Jelle - 20 ptn
Winnaar
Jacobs Eddy - 30 ptn
6/1 - 6/0
10:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lavreysen Erik - 50 ptn
Winnaar
Lievens Kris - 45 ptn
6/3 - 2/6 - 6/0
11:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Peeters Lien - 5 ptn
Van Gorp Pamela - 3 ptn
De Vlieger Kathleen - 3 ptn
Peeters Pascale - 5 ptn
7/6 (4) - 6/2
11:30 DUBBEL DAMES 25 1 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Gelissen Wendy - 30 ptn
Willekens Veerle - 10 ptn
Winnaar
Lodewyckx Hanne - 30 ptn
Mertens Els - 10 ptn
6/0 - 6/4
11:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smeyers Britt - 20 ptn
Meynen Hans - 5 ptn
Leppens Cindy - 20 ptn
Leppens Patrick - 10 ptn
6/3 - 4/6 - 10/6
11:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Barette Glen - 3 ptn
Jacobs Kristof - 3 ptn
Winnaar
Baeten Erwin - 5 ptn
Kerkhofs Davy - 5 ptn
7/6 (5) - 3/6 - 10/5
12:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goens An - 30 ptn
Winnaar
Andriessen Manoo - 20 ptn
6/4 - 5/7 - 7/6 (5)
12:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ravyts Tine - 5 ptn
Winnaar
Melis Steffanie - 3 ptn
6/3 - 6/0
12:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bernaerts Kris - 70 ptn
Van Dyck Yoeri - 70 ptn 6/3 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lenaerts Gerry - 10 ptn
Winnaar
Dillen Frank - 10 ptn
7/6 (4) - 6/2
12:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jochems Hugues - 3 ptn
Winnaar
Stans Dirk - 10 ptn
6/2 - 6/1
13:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Haans Esther - 25 ptn
Kwanten Manou - 35 ptn
Reyckers Ellen - 45 ptn
Spruyt Mieke - 15 ptn
3/6 - 6/3 - 10/7
13:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mertens Els - 10 ptn
Van de Pol Kim - 5 ptn
Kenis Sabine - 5 ptn
Mermans Claudie - 3 ptn
6/3 - 0/6 - 12/10
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vriens Lonne - 70 ptn
Thijs Michiel - 3 ptn
Van Dyck Dorien - 25 ptn
Oeyen Stijn - 40 ptn
6/4 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Husson Sabine - 3 ptn
Jansen Bob - 3 ptn
Van Lit Silke - 3 ptn
Devrindt Jens - 5 ptn
6/1 - 6/4
13:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aerts Tom - 10 ptn
Hendrickx Marc - 15 ptn
Winnaar
Cuypers Kurt - 10 ptn
Timmermans Jens - 20 ptn
6/2 - 1/6 - 10/8
14:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Daems Senne - 40 ptn 6/3 - 6/0
14:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Di Lorenzo Joppe - 10 ptn
Roeters Mickey - 5 ptn 7/6 (2) - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dubois Nicolas - 30 ptn
Van Balen Tjorven - 20 ptn 6/1 - 6/2
14:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Oeijen Gunther - 10 ptn
Winnaar
Cools Kris - 3 ptn
6/2 - 6/4
14:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bossi Philippe - 30 ptn
Van Hoof Tobias - 25 ptn 7/6 (1) - 7/6 (6)
14:30 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Peeters Ina - 80 ptn
Peeters Lien - 5 ptn
Cools Evelien - 75 ptn
Pauwels Valerie - 15 ptn
6/3 - 6/2
14:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Sarah - 85 ptn
Hermans Mathijs - 45 ptn
Winnaar
Swennen Kathleen - 70 ptn
Buwalda Stef - 55 ptn
6/3 - 6/3
14:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Roey Gillian - 25 ptn
Van Roey Dries - 35 ptn
Dequeecker Chloe - 15 ptn
Tegenbos Benjamin - 40 ptn
6/2 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Foets Seppe - 60 ptn
Swartebroeckx Sepp - 75 ptn
Winnaar
Dewit Tim - 55 ptn
Neels Benny - 85 ptn
6/3 - 3/6 - 10/5
14:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Koth Samuel David - 50 ptn
Oeyen Stijn - 40 ptn
6/3 - 1/6 - 10/8
16:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Couwberghs Hanne - 40 ptn
Peeters Ina - 80 ptn
Winnaar
Faes Sarah - 80 ptn
Muyshond Sharleen - 60 ptn
7/6 (4) - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Verrydt Jill - 3 ptn
Van Beylen Johan - 10 ptn
Winnaar
Van Den Broek Els - 10 ptn
Beyens Erik - 5 ptn
6/3 - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Diels Arthur - 30 ptn
Diels Toon - 30 ptn
Oeyen Stijn - 40 ptn
Swartebroeckx Stefaan - 20 ptn
6/3 - 6/1
16:00 DUBBEL HEREN 50 1 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Stans Dirk - 10 ptn
Van Veldhoven Harm - 25 ptn
Geys Rony - 20 ptn
Lievens Jan - 10 ptn
6/2 - 6/4
16:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vriens Lonne - 70 ptn
Van Goethemd Manon - 60 ptn 6/4 - 6/1
16:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brebels Britt - 30 ptn
Meeus Hannah - 30 ptn 6/1 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bukenberghs Yannick - 70 ptn
Winnaar
Vos Dries - 70 ptn
6/3 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daniels Michel - 90 ptn
Coumans Geert - 90 ptn 6/1 - 3/6 - 4/1 opgave
16:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tegenbos Benjamin - 40 ptn 6/3 - 6/0