Dagplanning van

  • Datum 19/07/2019 - 28/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 78 / 120
  • Week 30
  • Adres Mastendreef 10
    2900 Schoten
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Thilemans Caroline - 10 ptn
Verhoeven Jim - 5 ptn
6/4 - 6/0
10:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Breugelmans Guy - 5 ptn
Goeman Christophe - 5 ptn
7/6 (4) - 4/6 - 11/9
11:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Smet Guy - 80 ptn
Gray Christopher - 3 ptn
Blockx Glenn - 55 ptn
Peeters Robin - 20 ptn
6/3 - 6/4
12:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Man Sophie - 10 ptn
Steffen Axelle - 3 ptn
Moriau Christine - 5 ptn
Van Den Eynde Ellen - 5 ptn
6/2 - 6/4
14:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Samyn Eva - 5 ptn
Verherstraeten Pieter - 5 ptn
Winnaar
Steffen Axelle - 3 ptn
Hottlet Louis - 3 ptn
2/6 - 6/3 - 10/3
14:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gray Christopher - 3 ptn
Struyf Steven - 10 ptn
Leerdam Hans - 3 ptn
Van Reeth Wim - 3 ptn
6/4 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bal Sandra - 25 ptn
Van Limbergen Kristin - 30 ptn
De Schutter Jackie - 35 ptn
De Schutter Karin - 15 ptn
7/6 (6) - 6/1
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Smet Sarah - 5 ptn
Joosen Steven - 55 ptn
Van Dijck Evelien - 3 ptn
Van Kerpel Seppe - 55 ptn
6/4 - 7/6 (3)
16:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Struyf Steven - 10 ptn
White Steven - 80 ptn
Winnaar
De Smet Guy - 80 ptn
Gray Christopher - 3 ptn
7/5 - 5/7 - 10/6
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bott Jacky - 40 ptn
Jacobs Stephane - 20 ptn
6/3 - 6/3
18:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Claus Alec - 15 ptn
Denis Thomas - 105 ptn
Winnaar
Van Ussel Paul - 85 ptn
Verkerk Sander - 30 ptn
6/2 - 6/3
18:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ahrens Barbara - 10 ptn
De Groof Virginia - 15 ptn
Winnaar
Delbaere Patsy - 3 ptn
Janssens Cynthia - 15 ptn
3/6 - 6/2 - 10/7