Dagplanning van

  • Datum 14/06/2019 - 23/06/2019
  • Aantal inschrijvingen 132
  • Week 25
  • Adres Koldamstraat 9 A
    1560 Hoeilaart
  • Gewest Vlaams Brabant
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Decker Veerle - 15 ptn
Jennes Ann - 40 ptn
6/1 - 6/2
10:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Jaszai Sarolta - 10 ptn
Karatzas-Janssen Suzanne - 3 ptn
Winnaar
Braam Monique - 10 ptn
van Luijken Irene - 5 ptn
5/7 - 7/5 - 10/3
10:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Swaelens Sandra - 15 ptn
Buyl Pascal - 15 ptn
Crijns Vera - 10 ptn
Biesemans Kris - 15 ptn
6/4 - 6/3
11:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Anthoon Bart - 3 ptn
Kenens Joeri - 5 ptn
Winnaar
Deveuster Geert - 10 ptn
Mandil Mehdi - 3 ptn
6/3 - 6/3
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanoverloop Elly - 3 ptn
Kenens Joeri - 5 ptn
Winnaar
Verheugen Christel - 10 ptn
Hanssen Wim - 5 ptn
6/2 - 6/3
16:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Assche Linka - 15 ptn
Vermeesch Kenzo - 65 ptn
3/6 - 6/3 - 10/6
16:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Taymans Myriam - 10 ptn
Taymans Serge - 5 ptn
Winnaar
Verheugen Christel - 10 ptn
Hanssen Wim - 5 ptn
6/4 - 7/6 (5)
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Barbier Florian - 25 ptn
Vranken Rutger - 20 ptn
Fraipont Kenneth - 55 ptn
Richiusa Lorenzo - 3 ptn
6/4 - 6/0
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beyen Kris - 25 ptn
Wens Peter - 5 ptn
3/6 - 6/3 - 10/7
17:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Swaelens Sandra - 15 ptn
Taymans Myriam - 10 ptn
6/2 - 6/7 (9) - 14/12
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bilgic Kaan - 75 ptn
Vermeesch Kenzo - 65 ptn
Winnaar
Boydens Rutger - 30 ptn
Vandersaenen Koen - 95 ptn
6/3 - 6/1
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mitchaux Gert - 75 ptn
Vandermosten Joren - 15 ptn
Dekleermaeker Rob - 3 ptn
Piette Cédric - 65 ptn
4/6 - 6/3 - 10/6
20:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Greef Ella - 20 ptn
Verdonck Michael - 10 ptn
Piron Julie - 25 ptn
Vandermosten Joren - 15 ptn
7/6 - 6/2