Dagplanning van

  • Datum 08/06/2019 - 23/06/2019
  • Aantal inschrijvingen 463 / 476
  • Week 25
  • Adres Broederspad 55/1
    3550 Heusden-Zolder
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Daniels Evelien - 30 ptn
Biesmans Sharona - 30 ptn 6/3 - 6/2
09:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smellers Wendy - 3 ptn
Melis Debbie - 3 ptn 6/0 - 6/2
09:00 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandergraesen Pieter - 65 ptn 6/1 - 6/1
10:30 DUBBEL DAMES 6 (6 punten - 40 punten)
Finale
Hoofdtabel
Baert Hilde - 20 ptn
Vandueren Bea - 20 ptn
6/2 - 1/6 - 10/3
10:30 DUBBEL HEREN 6 (10 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
Claes Maarten - 80 ptn
Tielen Robin - 70 ptn
Winnaar
Boelanders Stijn - 70 ptn
Cucup Kristof - 75 ptn
6/4 - 6/4
10:30 DUBBEL HEREN 9 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Fraiponts Jan - 3 ptn
Steyls Eddy - 3 ptn
Meerts Carlo - 3 ptn
Meerts Siegfried - 10 ptn
6/1 - 6/4
10:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bonten Kristel - 5 ptn
Van Sweevelt Sophie - 3 ptn 6/4 - 6/1
10:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deswarte Frank - 85 ptn
Winnaar
Thijs Benjamin - 85 ptn
7/6 (5) - 6/7 (6) - 7/6 (5)
10:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Swijsen Peter - 40 ptn
Winnaar
Verbeeck Frank - 45 ptn
6/2 - 6/3
12:00 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 45 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Poelmans Sofie - 5 ptn
Renders Katrien - 30 ptn
Baert Hilde - 20 ptn
Sneijers Yasmine - 20 ptn
6/4 - 6/1
12:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pollers Lieve - 10 ptn
Bertels Rob - 10 ptn
6/2 - 6/2
12:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Tormans Carine - 10 ptn
Synaeve Bart - 3 ptn
5/7 - 6/2 - 10/8
13:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Craeghs Tine - 10 ptn
Hermans Ellen - 5 ptn
Cinquegrani Rosanna - 5 ptn
Gielen Christel - 10 ptn
6/2 - 6/4
13:30 DUBBEL DAMES 5 (10 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Poelmans Sofie - 5 ptn
Renders Katrien - 30 ptn
Winnaar
Quintens Axelle - 30 ptn
Vanherle Jill - 15 ptn
6/4 - 6/0
13:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hulsteyn Andreas - 25 ptn
Petitjean Bart - 3 ptn
Vanthienen Peter - 15 ptn
Vernijns Stefan - 15 ptn
6/0 - 6/0
13:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bielen Davy - 10 ptn
Brugmans Stef - 5 ptn
De Baere Koen - 10 ptn
Kaelen Tom - 5 ptn
5/7 - 6/3 - 11/9
13:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Webers Harry - 10 ptn
Winnaar
Heyligen Mathijs - 10 ptn
6/7 (7) - 6/3 - 6/0
15:00 DUBBEL GEMENGD 6 (10 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Maes Lien - 30 ptn
Vanhaeren Kenny - 15 ptn
Winnaar
Stevens Veerle - 20 ptn
Knapen Davy - 25 ptn
6/3 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Thijs Benjamin - 85 ptn 6/4 - 7/5
16:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beelen Christophe - 45 ptn
Moons Mark - 30 ptn
Winnaar
Smets Michiel - 75 ptn
Thijs Mathieu - 10 ptn
6/3 - 6/2
16:30 DUBBEL HEREN 7 (10 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Brugmans Stef - 5 ptn
Corvers Johan - 40 ptn
Winnaar
Del Arbol Jonas - 20 ptn
Vanderhoeven Jef - 25 ptn
6/7 (25) - 7/6 (11) - 10/4
16:30 DUBBEL HEREN 8 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Martens Jo - 20 ptn
Vangeel Eddy - 10 ptn
Carremans Mario - 25 ptn
Claes Augustin - 3 ptn
6/3 - 7/6 (1)
16:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bex Eline - 40 ptn
Avtar Iknoor - 50 ptn 3/6 - 6/4 - 6/4
16:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Geutjens Stijn - 40 ptn
Vandervoort Gert-Jan - 50 ptn 7/6 (3) - 6/4
18:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nijs Anja - 20 ptn
Pollers Lieve - 10 ptn
Beerten Goele - 20 ptn
Beerten Lien - 3 ptn
6/3 - 6/1
18:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gelders Niels - 15 ptn
Kuppers Dennis - 40 ptn
Claes David - 25 ptn
Pala Sandro - 30 ptn
6/1 - 6/3
18:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bastijns Xavier - 55 ptn 7/6 (2) - 2/6 - 6/2
18:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanhaeren Kenny - 10 ptn
Bils Cedric - 10 ptn 4/6 - 6/2 - 6/0
18:00 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Thijs Benjamin - 85 ptn
Winnaar
Deswarte Frank - 85 ptn
6/4 - 6/4