Dagplanning van

  • Datum 09/05/2019 - 25/05/2019
  • Aantal inschrijvingen 317
  • Week 21
  • Adres Xaverianenstraat 1A
    8200 Sint-Michiels
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Crampe Tine - 35 ptn
Peeraer Inge - 15 ptn
4/6 - 6/4 - 10/7
09:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Carette Heidi - 10 ptn
Gillemon Charlotte - 3 ptn
Winnaar
Denoyel Annick - 10 ptn
Lambert Mieke - 5 ptn
6/0 - 5/7 - 10/7
10:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Clerck Daphne - 40 ptn
Noe Vincent - 45 ptn
Tilleman Viki - 20 ptn
Decock Gert - 65 ptn
6/1 - 6/1
10:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claerhout Natalie - 3 ptn
De Caluwe Tom - 10 ptn
Vanaelst Mieke - 5 ptn
Vanaelst Koen - 10 ptn
6/7 (4) - 7/5 - 10/8
10:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Vanlerberghe Julie - 15 ptn
Geraerts Karel - 20 ptn
6/4 - 3/6 - 14/12
12:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gilbert Vanessa - 5 ptn
Phlypo Siemen - 55 ptn
6/2 - 6/2
12:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ballegeer Niels - 35 ptn
Deprez Maxime - 45 ptn
Deloof Diederik - 55 ptn
Maene Ben - 20 ptn
6/2 - 5/7 - 12/10
13:30 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Casteleyn Merel - 20 ptn
Veys Katrien - 20 ptn
Blommaert Hanne - 20 ptn
Swimberghe Silke - 15 ptn
6/4 - 6/2
13:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 45 punten)
Finale
Hoofdtabel
Helewaut Frederick - 30 ptn
Lierman Mattijs - 15 ptn
Winnaar
Bergez Mathias - 20 ptn
Declerck Peter - 20 ptn
6/2 - 6/0
15:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Desoete Philip - 40 ptn
Ruckebusch Stijn - 85 ptn
De Jonckheere Willem - 95 ptn
De Wannemaeker Nick - 15 ptn
6/3 - 6/2
16:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bakker Sharon - 5 ptn
Vandemaele Annelore - 25 ptn
6/4 - 6/4
16:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Lauwe Sharon - 95 ptn
Desoete Philip - 40 ptn
Wallyn Sofie - 65 ptn
Stellamans Tom - 30 ptn
6/7 (5) - 6/3 - 10/5
16:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Mylle Henk - 15 ptn
Wellens Kenny - 15 ptn
6/3 - 1/6 - 12/10
17:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bryon Maaike - 25 ptn
Vuylsteke Naomi - 50 ptn
Vanderbeken Sigrid - 55 ptn
Vanderhaeghe Niki - 30 ptn
2/6 - 6/2 - 12/10
18:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Snyers Amelie - 15 ptn
Frickelo Lorenzo - 15 ptn
5/7 - 6/3 - 10/8
18:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Pertry Peter-Jan - 30 ptn
Van Quathem Hans - 30 ptn
Winnaar
Matthys Yannick - 30 ptn
Schotte Jasper - 30 ptn
6/1 - 7/5
18:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Myten Geert - 10 ptn
Pauwaert Michael - 5 ptn
Winnaar
Marichal Denis - 3 ptn
Peeters Harald - 5 ptn
6/0 - 6/0