Dagplanning van

  • Datum 10/07/2019 - 21/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 354
  • Week 29
  • Adres Bekaertstraat 11 BUS A
    8550 Zwevegem
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Callens Hilde - 10 ptn
Viaene Els - 3 ptn
6/2 - 7/5
09:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brison Caroline - 15 ptn
Samyn Nicholas - 35 ptn
Vlieghe Angelique - 40 ptn
Delmulle Pieter-Jan - 20 ptn
7/6 (5) - 6/4
09:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Delecluyse Karel - 10 ptn
Winnaar
Otte Clem - 3 ptn
4/6 - 6/4 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verhulst Guy - 10 ptn
Marest Filip - 10 ptn 6/1 - 7/6 (1)
10:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ferret Justine - 60 ptn
Cocquyt Valentine - 55 ptn 6/3 - 6/7 (4) - 6/4
10:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vancraeynest Xavier - 30 ptn
Winnaar
Serruys Kevin - 25 ptn
6/2 - 6/2
10:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanhalst Olivia - 30 ptn
Huys Delphine - 15 ptn 7/5 - 6/3
10:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Winne Claude - 25 ptn
Winnaar
Mahieu Thierry - 25 ptn
6/3 - 6/3
11:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanderhaegen Frida - 35 ptn
Naessens Denis - 55 ptn
6/1 - 6/2
11:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corneillie Leen - 3 ptn
Delbaere Suzy - 3 ptn 6/2 - 6/2
11:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Chanterie Maarten - 30 ptn
Winnaar
Claerhout Ruben - 30 ptn
6/4 - 6/2
11:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Claeys Jan - 35 ptn
Defoort Thibaut - 105 ptn
Depla Dries - 95 ptn
Opbrouck Nick - 20 ptn
7/6 - 1/1 opgave
12:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Pestel Andy - 25 ptn
Van Dendriessche Wim - 3 ptn
5/7 - 6/3 - 10/3
13:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Inderadjaja Joke - 30 ptn
Vermeersch Paya - 55 ptn
6/4 - 1/6 - 10/7
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brison Caroline - 15 ptn
Francoy Giovanni - 10 ptn
Winnaar
Thomas Evelien - 10 ptn
Damman Lieven - 15 ptn
4/6 - 6/4 - 10/1
13:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Debonne Delphine - 3 ptn
Winnaar
De Brouwer Caro - 3 ptn
6/4 - 6/2
13:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Duprix Koen - 40 ptn
Louis Guy - 45 ptn 7/5 - 6/0
14:00 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Acou Anne-Marie - 30 ptn 7/5 - 3/6 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandewalle Jean-Louis - 50 ptn
Winnaar
Lepla Laurens - 50 ptn
6/1 - 7/5
14:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Clercq Otto - 70 ptn
Winnaar
Nersisyan Vardan - 65 ptn
6/2 - 6/4
15:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Thomas Evelien - 10 ptn
Ranson Pascal - 3 ptn
6/2 - 7/5
15:30 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Norga Pieter - 60 ptn 7/5 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 45 1 (55 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heiremans Johan - 60 ptn
Winnaar
Ghillebaert John - 70 ptn
6/3 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cagnie Barbara - 10 ptn
Dusselier Marie-France - 15 ptn
Winnaar
Claerhout Mia - 15 ptn
Van Tieghem Lien - 15 ptn
6/7 (4) - 7/5 - 10/8
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Casier Hein - 20 ptn
Duprix Koen - 40 ptn
Claeys Jan - 35 ptn
Moerman Maarten - 15 ptn
7/6 (2) - 7/6 (5)
16:00 ENKEL DAMES 25 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Crombez Elien - 105 ptn nr. 68 BIS
Catry Lieselore - 55 ptn 6/1 - 6/0
16:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Moyaert Steve - 3 ptn
Machtelinckx Peter - 5 ptn 6/4 - 3/6 - 4/1 opgave
16:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hostyn Greet - 10 ptn
Winnaar
Corneillie Leen - 3 ptn
6/0 - 6/2
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lavaert Sigrid - 85 ptn
Neyt Ken - 40 ptn
Winnaar
Bogaert Lara - 75 ptn
Maes Mario - 60 ptn
7/5 - 6/4
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Decock Gert - 65 ptn
Opbrouck Nick - 20 ptn
Winnaar
Lootens Edouard - 60 ptn
Serruys Kevin - 25 ptn
6/2 - 6/3
17:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Derammelaere David - 3 ptn
Vandromme Renzo - 3 ptn
2/6 - 7/5 - 10/7