Dagplanning van

  • Datum 23/08/2019 - 01/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 240
  • Week 35
  • Adres Grote Puttingbaan 4
    2560 Nijlen
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM de Malaise Dimitri - 5 ptn 6/4 - 6/2
10:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Belmans Mats - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Van Dyck Lennert - 11.7 (2 ptn)
4/0 - 4/3 (1)
10:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Renders Roos - 11.8 (1 ptn)
Winnaar
De Craen Emmilou - 11.6 (3 ptn)
4/0 - 4/2
12:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Hens Stan - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Van Dyck Lennert - 11.7 (2 ptn)
3/4 (3) - 4/3 (4) - 4/3 (5)
12:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Buyst Mathijs - 13.6 (3 ptn)
De Neef Daan - 13.6 (3 ptn) 6/7 (6) - 6/1 - 6/3
12:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Dofton Zoë - 11.6 (3 ptn)
De Craen Emmilou - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/1
12:00 ENKEL MEISJES U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Smedt Jana - 10 ptn
Lambrechts Flora - 3 ptn 6/0 - 6/1
13:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lambrecht Reine - 30 ptn
Pinxteren Jutta - 30 ptn 6/3 - 6/3
13:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dillen Annelies - 5 ptn
Winnaar
Burm Caroline - 5 ptn
6/3 - 7/6 (10)
13:30 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Melis Geert - 20 ptn 6/4 - 6/0
13:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Dierckx Maxime - 10 ptn 6/1 - 6/3
15:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Lydrick - 35 ptn
Winnaar
Huysmans Axel - 40 ptn
6/1 - 6/0
15:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dockx Brent - 30 ptn 6/1 - 6/4
16:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lannoy Emilie - 70 ptn
Demeersman Sophie - 60 ptn 6/2 - 6/0
16:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dillen Annelies - 5 ptn
Winnaar
Janssens Janick - 3 ptn
6/3 - 6/2
16:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Tendeloo Paul - 10 ptn 6/1 - 6/1
18:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Bie Sidney - 85 ptn
Van Den Branden Pieter-Jan - 75 ptn 6/1 - 7/6 (0)
18:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Bael Koen - 70 ptn
Winnaar
Kebir Walid - 60 ptn
7/5 - 2/6 - 6/2
18:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Daems Samuel - 25 ptn 6/2 - 6/3
18:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dyckmans Luc - 10 ptn
Laureys Prosper - 10 ptn 6/2 - 6/1