Dagplanning van

  • Datum 14/06/2019 - 23/06/2019
  • Aantal inschrijvingen 298
  • Week 25
  • Adres Grote Puttingbaan 4
    2560 Nijlen
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
13:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ceulemans Karen - 20 ptn
Daems Valerie - 15 ptn
D'Heer Greet - 35 ptn
Faes Karine - 25 ptn
6/4 - 6/4
13:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brosens Evelien - 60 ptn
Ceulemans Philip - 15 ptn
Winnaar
Wuyts Kiara - 25 ptn
Govaerts Matthias - 55 ptn
6/7 (3) - 6/2 - 10/8
13:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Broechoven Philippe - 10 ptn
Palmans Guy - 5 ptn
6/2 - 6/4
13:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Celis Bram - 20 ptn
Daems Samuel - 25 ptn
Winnaar
Jacobs Yves - 15 ptn
Struyf Kevin - 45 ptn
7/5 - 6/1
13:30 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Berat Patrick - 3 ptn
Jacobs Eugeen - 3 ptn
7/5 - 6/4
15:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Alpaerts Bo - 20 ptn
Van Roosbroeck Emelie - 50 ptn
3/6 - 6/4 - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kegelaers Thomas - 10 ptn
Van Bael Nick - 45 ptn
Winnaar
Jacobs Yves - 15 ptn
Struyf Kevin - 45 ptn
7/5 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Eelen Hans - 3 ptn
Van Staay Joris - 10 ptn
6/3 - 6/4
16:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Weyer Nansie - 5 ptn
Vermuyten Karin - 10 ptn
6/3 - 7/5
16:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ceulemans Karen - 20 ptn
Kegelaers Thomas - 10 ptn
Winnaar
Domus Elisabeth - 20 ptn
Delvaux Tim - 5 ptn
6/3 - 1/6 - 13/11
18:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Boeckxstaens Ans - 3 ptn
Engelen Melanie - 3 ptn
Winnaar
Janssens Ine - 3 ptn
Voorspoels Leen - 3 ptn
6/1 - 6/2
18:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM D'Heer Ilse - 15 ptn
Taeymans Anita - 15 ptn
Winnaar
Nicasi Sabine - 15 ptn
Smolders Lieve - 15 ptn
6/3 - 3/6 - 10/5
18:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Merchie Barbara - 3 ptn
Mortelmans Koenraad - 5 ptn
6/3 - 6/0
18:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vandecraen Lies - 45 ptn
De Bie Sidney - 85 ptn
Teijsen Els - 65 ptn
Verbruggen Lars - 60 ptn
6/3 - 6/2
18:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 6 punten)
Finale
Hoofdtabel
Duffeler Cindy - 3 ptn
Janssen Tom - 3 ptn
Winnaar
Van Loy Karen - 3 ptn
Brasseur Tom - 3 ptn
6/1 - 6/1
18:00 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
De Groof Nico - 95 ptn
Van Bael Nick - 45 ptn
De Caluwe Nick - 95 ptn
Leenders Michel - 25 ptn
6/1 - 7/6 (4)
18:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verbruggen Wim - 10 ptn
Vercammen Kurt - 10 ptn
Daems Samuel - 25 ptn
Sluyts Jonas - 5 ptn
2/6 - 6/4 - 10/7
19:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ceulemans Karen - 20 ptn
Matthysen Glenn - 20 ptn
Faes Karine - 25 ptn
De Schrijver Bert - 35 ptn
6/2 - 6/3
19:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Smets Jan - 5 ptn
Van Bouwel Jonas - 65 ptn
Winnaar
Pauwels Robbe - 70 ptn
Struyf Leslie - 10 ptn
6/4 - 6/2