Dagplanning van

  • Datum 12/08/2019 - 25/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 546 / 900
  • Week 34
  • Adres Manestraat 82/1
    3540 Herk-de-Stad
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Roosen Isabelle - 5 ptn
Vervloet Inge - 5 ptn
Steegmans Ina - 5 ptn
Vanluyd Lientje - 10 ptn
1/6 - 6/3 - 10/8
09:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Polders Rowina - 10 ptn
Vanholst Bert - 3 ptn
4/6 - 6/3 - 10/8
09:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buckinx Sofie - 3 ptn 6/3 - 6/0
10:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Renders Dominique - 25 ptn
Winnaar
Smits Jill - 20 ptn
6/2 - 6/0
10:30 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brems Jan - 65 ptn
Knaepen Luc - 65 ptn 7/6 (5) - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meukens Dries - 45 ptn
Karremans Daan - 45 ptn 6/4 - 4/6 - 6/4
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goossens Els - 20 ptn
Liefsoens Hilde - 5 ptn
Aelbrecht Kathy - 10 ptn
Vandueren Bea - 20 ptn
1/6 - 6/4 - 10/8
12:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Buekers Evelyne - 45 ptn
Toetenel Hans - 45 ptn
Winnaar
Boesmans Katrien - 40 ptn
Delvaux Kevin - 50 ptn
6/1 - 3/6 - 10/7
12:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schroyen Katrien - 15 ptn
Poel Joffrey - 45 ptn
Winnaar
Mertens Amber - 30 ptn
Awouters Guido - 25 ptn
6/2 - 7/6 (5)
12:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Strouven Jens - 10 ptn
Bongaerts Jelle - 3 ptn 6/3 - 6/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Craninx Kirsten - 15 ptn
Vanierschot Thomas - 10 ptn
Winnaar
Ceulemans Nathalie - 20 ptn
Grosemans Tim - 10 ptn
4/6 - 6/3 - 10/7
13:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Van Hout Nel - 30 ptn
Smits Jill - 20 ptn 7/6 (6) - 7/6 (2)
13:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Renders Jo - 30 ptn
Winnaar
Vaes Burg - 20 ptn
6/4 - 5/7 - 6/3
14:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geuens Caroline - 45 ptn
Kimpen Dorien - 45 ptn
Winnaar
Holsteyns Sandra - 55 ptn
Renders Katrien - 30 ptn
7/6 (5) - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Grosemans Tim - 10 ptn
Myny Kevin - 20 ptn
Winnaar
Carmen Niels - 10 ptn
Schots Jens - 20 ptn
7/6 (8) - 7/5
14:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jamar Steven - 3 ptn
Piccard Nico - 3 ptn
Vanschoonbeek Dirk - 10 ptn
Verstraeten Marc - 3 ptn
6/3 - 6/4
14:00 DUBBEL HEREN 40 1 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
Haesen Patrick - 3 ptn
Jamar Erwin - 10 ptn
Winnaar
De Brier Jan - 20 ptn
Haesen Ludo - 3 ptn
6/3 - 6/4
14:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kemps Marco - 85 ptn
Smolders Michiel - 55 ptn
Winnaar
De Backer Rik - 50 ptn
Liefsoons Lieven - 85 ptn
5/7 - 6/3 - 10/7
15:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smets Michiel - 75 ptn
Thijs Mathieu - 10 ptn
Rodiers Olivier - 25 ptn
Van Roost Vincent - 35 ptn
3/6 - 6/1 - 10/5
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bervoets Tim - 15 ptn
Rynders Stef - 40 ptn
Winnaar
Liefsoons Myron - 15 ptn
Vanham Lorenz - 30 ptn
6/3 - 6/3
15:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Avtar Iknoor - 50 ptn
Winnaar
Thys Nanou - 40 ptn
7/5 - 5/7 - 6/3
15:30 ENKEL HEREN 45 1 (55 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanduren Michiel - 85 ptn
Mertens Raf - 80 ptn 3/6 - 6/1 - 6/4
16:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
Buekers Evelyne - 45 ptn
Quintens Sanne - 70 ptn
Winnaar
Heyrman Dilara - 85 ptn
Wendrickx Britt - 45 ptn
6/3 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Myny Kevin - 20 ptn
Winnaar
Vanmol Jorrit - 25 ptn
7/6 (4) - 3/6 - 6/1
17:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanherle July - 40 ptn
Liefsoons Maxim - 95 ptn
Winnaar
Coomans Felien - 80 ptn
Smolders Michiel - 55 ptn
7/5 - 6/2
17:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Carmen Niels - 10 ptn
Schots Jens - 20 ptn
Winnaar
Corvilain Laurent - 20 ptn
Nolmans Lars - 3 ptn
6/4 - 6/0
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fagoo Philip - 90 ptn
Winnaar
Swennen Nick - 90 ptn
6/1 - 6/1
17:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cavelier Thibault - 55 ptn
Winnaar
Bastijns Xavier - 55 ptn
2/6 - 6/4 - 7/5
19:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coomans Justien - 55 ptn
Verboven Isabel - 5 ptn
Demulder Hanne - 20 ptn
Postelmans Katinka - 35 ptn
6/2 - 6/2