Dagplanning van

  • Datum 01/06/2019 - 16/06/2019
  • Aantal inschrijvingen 1142
  • Week 24
  • Adres Tulpinstraat 12 A
    3500 Hasselt
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aerts Silvie - 5 ptn
Stroobants Nathalie - 10 ptn
Winnaar
Fransen Eveline - 3 ptn
Luyx Lore - 3 ptn
6/3 - 7/5
09:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Thys Katleen - 20 ptn
Nijs Marijn - 10 ptn
Van Uffelen Kiara - 15 ptn
Van Uffelen Pedro - 15 ptn
6/4 - 1/6 - 10/6
09:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brands Maarten - 20 ptn
Smeets Joris - 10 ptn
Dekker Erik - 10 ptn
Nossin Stephan - 15 ptn
7/6 (3) - 6/1
09:15 ENKEL DAMES 25 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Goeleven Kim - 90 ptn
Winnaar
Heyrman Yenthel - 80 ptn
4/6 - 6/3 - 6/1
09:30 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Benaets Rudi - 45 ptn 6/4 - 6/4
10:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Stinissen Luc - 3 ptn
Piccard Luc - 10 ptn 7/5 - 6/1
10:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Gielen Dave - 75 ptn
Vranken Martijn - 65 ptn
Craybex Philippe - 65 ptn
Lambrichts Bjorn - 75 ptn
3/3 opgave
10:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geutjens Stijn - 40 ptn
Pala Sandro - 30 ptn
4/6 - 6/2 - 10/6
10:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Liefsoons Myron - 15 ptn
Vanham Lorenz - 30 ptn
Winnaar
Bijnens Michel - 40 ptn
Cornelissen Jonas - 10 ptn
6/2 - 6/1
10:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Spegelaere Bryan - 45 ptn 6/4 - 6/2
10:45 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Willems Sonja - 10 ptn
Surinx Odette - 5 ptn 6/4 - 6/3
10:45 ENKEL HEREN 35 2 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Yns Dominik - 70 ptn
Winnaar
Joukes Yves - 65 ptn
6/3 - 6/2
10:45 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Tans Willy - 25 ptn
Nelissen Herman - 30 ptn 6/4 - 6/0
11:15 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanstraelen Daphnee - 10 ptn 6/1 - 6/4
12:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Swijsen Peter - 40 ptn
Winnaar
Claes Philip - 45 ptn
6/4 - 6/3
12:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Verboven Gert - 30 ptn
Vanquaethoven Rafael - 25 ptn 2/6 - 6/2 - 7/6 (6)
12:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Nolmans Valere - 10 ptn
Verding Jef - 10 ptn 6/0 - 6/1
12:15 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Schroyen Stoffel - 10 ptn
Crv David - 10 ptn 2/6 - 6/2 - 6/1
13:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hannes Evelyn - 25 ptn
Winnaar
Van Dyck Dorien - 25 ptn
6/2 - 6/4
13:15 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Domen Bianca - 10 ptn
Petitjean Bart - 3 ptn
Cuypers Evi - 5 ptn
Heeren Sammy - 5 ptn
6/0 - 6/1
13:15 ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandermeeren Heidi - 15 ptn
Winnaar
Bodson Dominique - 25 ptn
6/1 - 6/0
13:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Brands Maarten - 20 ptn
Smeets Joris - 10 ptn
Winnaar
Lindekens Kevin - 3 ptn
Robijns Gilles - 25 ptn
6/4 - 4/6 - 16/14
13:30 ENKEL HEREN 45 1 (55 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jansen Tom - 85 ptn
Vossen Nico - 80 ptn 6/0 - 7/6 (1)
15:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Holsteyns Sandra - 55 ptn
Renders Katrien - 30 ptn
6/3 - 2/6 - 10/4
15:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cops Gwendoline - 40 ptn
Motmans Lisa - 20 ptn
Winnaar
Milis Tinne - 25 ptn
Salien Esther - 15 ptn
6/3 - 5/7 - 10/1
15:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bammens Kristel - 45 ptn
Meuwis Arne - 40 ptn
Alders Ine - 65 ptn
Hermans Wim - 25 ptn
5/7 - 6/3 - 10/8
15:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dewez Filip - 3 ptn
Stinissen Luc - 3 ptn
Crv David - 10 ptn
Thoelen Ronald - 3 ptn
6/3 - 6/2
15:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Coomans Anke - 10 ptn
Simoens Julie - 5 ptn 7/6 (8) - 6/1
15:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lazard Vincent - 10 ptn
Winnaar
Ragusa Alfredo - 3 ptn
6/3 - 6/2
15:00 ENKEL HEREN 35 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT
Winnaar
Peeters Wouter - 95 ptn nr. 348
Godfroid Pierre - 100 ptn nr. 192 7/6 (3) - 6/1
15:15 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Maes Silke - 3 ptn
Poozen Katrien - 5 ptn 6/2 - 7/6 (5)
15:15 ENKEL DAMES 35 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lichter Tessy - 70 ptn
Sanen Karina - 55 ptn 7/6 (3) - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Renquin Sebastien - 70 ptn
Winnaar
Lenaerts Davy - 65 ptn
7/6 - 4/6 - 2/0 opgave
16:15 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pieters Laura - 70 ptn
Van Gestel Tristan - 70 ptn
Rubbrecht Michelle - 100 ptn
Peeters Wouter - 40 ptn
3/6 - 2/1 opgave
16:15 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Moreaux Emeline - 65 ptn
Avtar Iknoor - 50 ptn 6/0 - 6/2
16:15 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Preter Kelly - 20 ptn
Winnaar
Bodson Dominique - 25 ptn
6/2 - 7/6 (3)
16:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jossa Cindy - 10 ptn
Meeuwens Ronny - 5 ptn
Domen Bianca - 10 ptn
Petitjean Bart - 3 ptn
0/6 - 7/6 (6) - 10/8
16:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Corswarem Chloë - 30 ptn
Vanderhoydonck Amke - 30 ptn 6/0 - 6/3
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bosquet Linda - 3 ptn
Bosquet Mieke - 5 ptn
Winnaar
Fransen Eveline - 3 ptn
Luyx Lore - 3 ptn
4/6 - 7/6 (8) - 10/4
17:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Digneffe Annelies - 35 ptn
Heirman Bart - 20 ptn
Winnaar
Palmans Elke - 35 ptn
Eevers Bart - 20 ptn
6/0 - 6/1
17:00 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Van Mol Michelle - 100 ptn nr. 91
Winnaar
Vandewinkel Hanne - 105 ptn nr. 65
6/3 - 6/0
18:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Luyten Els - 15 ptn
Luyten Suzy - 15 ptn
6/2 - 6/3
19:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vos Tuur - 80 ptn
Winnaar
Cherlet Kamiel - 85 ptn
6/2 - 6/4
20:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vanspauwen Quinten - 20 ptn 6/2 - 6/0