Dagplanning van

  • Datum 08/06/2019 - 23/06/2019
  • Aantal inschrijvingen 277 / 277
  • Week 25
  • Adres DORPERHEIDEWEG 6
    3680 Opoeteren
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cuzi Stefanie - 10 ptn
Thaens Michelle - 25 ptn
Creemers Jacqueline - 35 ptn
Glazemakers Monique - 3 ptn
7/5 - 6/4
09:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Grooten Philippe - 40 ptn
Olaerts Frank - 25 ptn
Winnaar
Stevens Kris - 20 ptn
Wijnen Klaas - 70 ptn
6/3 - 6/3
10:15 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ameryckx Anja - 5 ptn
Kunnen Sabine - 5 ptn
Jong Sigrid - 10 ptn
Vanhees Sanne - 5 ptn
6/4 - 6/2
10:15 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Segers Mathieu - 10 ptn
Stals Jos - 3 ptn
Bollen Ronny - 5 ptn
Bosmans Luc - 5 ptn
6/0 - 4/6 - 10/4
10:15 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Broekx Maaike - 11.6 (3 ptn)
Foerier Emma - 11.6 (3 ptn) 4/1 - 4/1
11:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Klaps Sara - 15 ptn
Pareyns Heidi - 15 ptn
Winnaar
Schreurs Bieke - 5 ptn
Swinnen Inge - 20 ptn
6/3 - 6/0
11:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Baens Hilde - 5 ptn
Janssen Tonny - 5 ptn
Winnaar
Smeers Elien - 10 ptn
Kerckhoven Simon - 3 ptn
7/5 - 6/4
11:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fakiolas Spyridon - 25 ptn
Geelen Guido - 3 ptn
Winnaar
Salemi Kevin - 10 ptn
Stevens Kris - 20 ptn
6/3 - 6/3
12:45 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bruninx Kristien - 5 ptn
Van Kwikkelberghe Kevin - 25 ptn
Winnaar
Medic Tatjana - 10 ptn
Vastmans Valère - 20 ptn
7/5 - 6/4
15:15 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Moonen Stan - 11.6 (3 ptn)
Lemmens Jelle - 11.7 (2 ptn) 4/2 - 4/1
16:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Snykers Kristel - 15 ptn
Vreven Erik - 45 ptn
Winnaar
Houben Kristien - 15 ptn
Aerts Nick - 25 ptn
6/2 - 6/1
16:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
de Cock Nick - 11.6 (3 ptn)
Moonen Stan - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/0
17:45 DUBBEL DAMES 40 1 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Reyskens Nele - 5 ptn
Rosiers Lieve - 15 ptn
Joosten Paula - 10 ptn
Reynders Rita - 10 ptn
6/4 - 6/1
17:45 DUBBEL HEREN 45 1 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hilkens Erik - 15 ptn
Janssen Tonny - 5 ptn
Hermans Pierre - 15 ptn
Vandeninden Ivo - 3 ptn
6/1 - 6/3
19:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Creemers Ben - 30 ptn
Linssen Thijs - 30 ptn
Van Weel Jens - 35 ptn
Vastmans Valère - 20 ptn
6/4 - 0/6 - 10/5
20:15 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 20 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Dahmani Leila - 10 ptn
Timmermans Marcel - 5 ptn
Leurs Carinne - 15 ptn
Jacobs Dominique - 5 ptn
6/4 - 7/5