Dagplanning van

  • Datum 16/08/2019 - 25/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 242 / 242
  • Week 34
  • Adres Liersebaan 39
    2980 Zoersel
  • Gewest Antwerpen
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
Van Aerde Annemie - 3 ptn
Vos Karen - 3 ptn
6/1 - 6/0
10:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Schellekens Jade - 3 ptn
Wens Rob - 5 ptn
Zwijsen Renee - 3 ptn
Aerts Jens - 3 ptn
6/4 - 7/6 (1)
10:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Beyers Charlotte - 5 ptn
Huypens Joyce - 20 ptn
Winnaar
Sibiet An - 5 ptn
Stobbelaar Pascale - 25 ptn
6/1 - 6/4
11:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Philips Kaat - 10 ptn
Rens Maxim - 5 ptn
Winnaar
Mellen Vera - 10 ptn
Casters Werner - 5 ptn
6/3 - 6/3
13:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Danis Lore - 5 ptn
Smet Kiani - 10 ptn
Winnaar
Looijen Sofie - 10 ptn
Schellekens Jade - 3 ptn
6/0 - 7/6 (4)
13:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Van Hoof Birgit - 3 ptn
Van Hoof Lizzy - 3 ptn
6/4 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Vleeschauwer Sophie - 15 ptn
Rens Christophe - 45 ptn
Winnaar
Meermans Ines - 15 ptn
Volders Tom - 40 ptn
6/4 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Philips Kaat - 10 ptn
Philips Guy - 15 ptn
6/2 - 2/6 - 10/4
13:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bellens Johan - 5 ptn
Van Geel Ivo - 5 ptn
Schellekens Kevin - 5 ptn
Wouters Frederik - 10 ptn
6/3 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Berat Patrick - 3 ptn
Van Der Elst Freddy - 5 ptn
Winnaar
Islas Hector - 3 ptn
Van Pelt Hugo - 3 ptn
3/6 - 7/6 (5) - 10/4
14:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schrauwen Katrin - 15 ptn
Van Aelst Hilde - 35 ptn
Winnaar
De Schutter Hanne - 20 ptn
Koninkx Dorien - 30 ptn
6/2 - 5/3 opgave
14:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sibiet An - 5 ptn
Stobbelaar Pascale - 25 ptn
Cornelis Caty - 20 ptn
Van Sande Veerle - 10 ptn
6/1 - 6/2
14:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bracke Dennis - 15 ptn
Laenen Steven - 10 ptn
Van Der Elst Axel - 5 ptn
Van De Wouwer Patrick - 15 ptn
6/4 - 6/4
15:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Der Elst Mick - 60 ptn
Van Doninck Lennert - 30 ptn
6/2 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ducro Dick - 15 ptn
Rens Christophe - 45 ptn
6/2 - 6/2
16:00 DUBBEL HEREN 55 1 (6 punten - 10 punten)
Finale
Hoofdtabel
Berat Patrick - 3 ptn
Verbruggen Erik - 3 ptn
4/6 - 6/4 - 10/6