Dagplanning van

  • Datum 02/09/2019 - 15/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 245
  • Week 37
  • Adres Kokelarestraat 115
    8870 Izegem
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Marechal Thomas - 10 ptn
Wittevrongel Kobe - 3 ptn
Winnaar
Feraine Carl - 10 ptn
Romel Brecht - 3 ptn
6/1 - 6/3
11:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bogaert Henri - 40 ptn
Roose Adwin - 20 ptn
De Keyser Bram - 50 ptn
Lecoutere Olivier - 10 ptn
6/4 - 7/5
14:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hostyn Greet - 10 ptn
Vandermeersch Sonia - 5 ptn
6/1 - 6/1
16:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Jacobs Alicja - 20 ptn
Vanneste Julie - 40 ptn
De Dapper Vanessa - 25 ptn
Vandenberghe Jolien - 30 ptn
6/7 (4) - 6/2 - 10/6
16:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Pype Catherine - 25 ptn
Roets Louise - 3 ptn
Decruy Els - 20 ptn
Noseda Michelle - 3 ptn
6/4 - 6/0
16:00 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fiems Elisabeth - 80 ptn
Maes Mario - 60 ptn
1/6 - 6/3 - 12/10
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandendriessche Eline - 25 ptn
Cappelle Frank - 25 ptn
2/6 - 7/6 (2) - 10/7
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lievens Dries - 55 ptn
Molisse Jasper - 5 ptn
Winnaar
Bogaert Henri - 40 ptn
Roose Adwin - 20 ptn
6/4 - 6/3
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bogaert Henri - 40 ptn
Verleye Louis - 100 ptn
Nellen Winfried-David - 80 ptn
Snauwaert Karl - 30 ptn
6/4 - 6/7 (6) - 10/8
17:30 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Demuynck Axel - 80 ptn
Lecoutere Olivier - 10 ptn
Sagon Xavier - 5 ptn
Vanhooren Tom - 80 ptn
6/2 - 6/0
17:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lefever Bryan - 5 ptn
Molisse Jasper - 5 ptn
Winnaar
Feraine Carl - 10 ptn
Romel Brecht - 3 ptn
6/2 - 6/2
18:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Dapper Vanessa - 25 ptn
Monserez Valerie - 65 ptn
Winnaar
Aelter Fien - 60 ptn
Laevens Kelly - 25 ptn
7/5 - 6/4
18:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Cottereel Kathleen - 10 ptn
Peirs Rudy - 20 ptn
Winnaar
Dupont Nathalie - 15 ptn
Quartier Pieter - 15 ptn
6/2 - 6/2