Dagplanning van

  • Datum 09/08/2019 - 18/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 243
  • Week 33
  • Adres Mechelsesteenweg 380
    2500 Lier
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
11:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Budel Cecile - 10 ptn
Vanderheyden Margaux - 10 ptn 6/1 - 6/2
11:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Borgt Britt - 5 ptn
Meireson Mieke - 5 ptn 5/7 - 6/2 - 6/3
11:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Oyen Victor - 10 ptn
Casteleyn Cedric - 3 ptn 6/2 - 6/1
13:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Bertels Daan - 65 ptn
Busschops Lukas - 60 ptn 6/2 - 6/1
13:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Raets Kristof - 10 ptn
Winnaar
Embrechts Bart - 5 ptn
6/1 - 6/1
13:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hofmans Patrik - 10 ptn
De Ceulaerde Aldo - 10 ptn 7/5 - 7/5
14:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ronsmans Eline - 70 ptn
Winnaar
Lannoy Emilie - 70 ptn
6/2 - 6/1
14:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dewyn Annick - 30 ptn
Pinxteren Jutta - 30 ptn 4/1 opgave
14:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Andries Marijke - 30 ptn
Beke Els - 25 ptn 6/1 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bertels Daan - 65 ptn
Winnaar
Bertels Lander - 90 ptn
6/4 - 6/3
16:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sels Arthur - 20 ptn
Winnaar
Peeters Stijn - 25 ptn
6/3 - 6/4
16:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hofmans Patrik - 10 ptn
Winnaar
Kets Pascal - 3 ptn
6/0 - 6/0
17:30 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Kajou Brian - 105 ptn nr. 110
Winnaar
Craenhals Tom - 100 ptn nr. 232
7/5 - 1/6 - 7/6 (15)
17:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Pelsmacker Jelle - 50 ptn
Winnaar
Guffroy Liam - 30 ptn
6/3 - 6/0
17:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Stafleu Joris - 30 ptn
Winnaar
De Smedt Peter - 30 ptn
6/7 (6) - 6/3 - 6/3