Dagplanning van

  • Datum 15/06/2019 - 30/06/2019
  • Aantal inschrijvingen 866
  • Week 26
  • Adres Baal 25
    3980 Tessenderlo
  • Gewest Limburg
  • Online betalen? Nee
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sneyers Donja - 15 ptn
Swinnen Aline - 15 ptn
7/6 (4) - 1/6 - 10/6
10:00 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Luyckx Evelien - 3 ptn
Verheyden Gert - 3 ptn
Mentens Evy - 3 ptn
Carmans Nick - 3 ptn
6/1 - 6/2
10:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Goris Erik - 3 ptn
Roziers Florent - 10 ptn
Abdelmalek Farid - 10 ptn
Engelen Werner - 3 ptn
6/3 - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Sneyers Bregt - 3 ptn
Kaerts Sander - 10 ptn 6/4 - 6/1
10:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Aerts Ives - 30 ptn
Winnaar
Brems Koen - 20 ptn
6/1 - 6/4
10:00 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandermaesen Eddy - 15 ptn
Winnaar
Van Hulsel Luc - 25 ptn
6/4 - 6/3
10:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Gebruers Ella - 9.4 (10 ptn)
Van Gestel Ella - 9.3 (15 ptn) 4/0 - 4/2
10:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Dessel Jasmijn - 9.8 (1 ptn)
Kenens Lenn - 9.7 (2 ptn) 4/3 (4) - 4/1
10:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Claes Amber - 9.7 (2 ptn)
Winnaar
Hubens Laura - 9.8 (1 ptn)
1/4 - 4/1 - 4/0
10:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Smeets Janne - 9.3 (15 ptn)
Poot Emile - 9.4 (10 ptn) 4/1 - 4/2
10:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Hensberg Giel - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Plu Nant - 11.6 (3 ptn)
4/1 - 3/4 (4) - 4/3 (13)
10:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Thijs Lenn - 11.6 (3 ptn)
Luys Jasper - 11.7 (2 ptn) 4/3 (2) - 4/3 (4)
10:00 ENKEL JONGENS U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Baelen Dille - 13.6 (3 ptn)
Winnaar
Roux Vincent - 13.7 (2 ptn)
6/2 - 6/4
10:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Meurkens Frauke - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Brugmans Amelie - 11.7 (2 ptn)
4/1 - 4/1
10:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Deprez Amber - 11.8 (1 ptn)
Winnaar
Maddalena Anna - 11.6 (3 ptn)
4/3 (5) - 4/2
11:00 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vanesch Frauke - 13.3 (15 ptn)
Peeters Sam - 13.4 (10 ptn) 6/4 - 6/7 (7) - 6/3
11:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Reynders Joke - 55 ptn
Van Thielen Vanessa - 5 ptn
Winnaar
Bocque Marthe - 15 ptn
Willems Stéphanie - 40 ptn
6/3 - 6/2
11:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Messemaeker Jan - 15 ptn
Sempels Eric - 10 ptn
Winnaar
Vanwesemael Joachim - 15 ptn
Verellen Wim - 15 ptn
7/5 - 6/1
11:30 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Sweevelt Sophie - 3 ptn
Winnaar
Verstrepen Leen - 5 ptn
0/0 opgave
11:30 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Smeets Janne - 9.3 (15 ptn)
Gebruers Ella - 9.4 (10 ptn) 4/0 - 4/1
11:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Hubens Laura - 9.8 (1 ptn)
Van Dessel Jasmijn - 9.8 (1 ptn) 4/2 - 4/0
11:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Dierckx Xander - 11.3 (15 ptn)
Janssen Seppe - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/1
11:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Thijs Lenn - 11.6 (3 ptn)
Plu Nant - 11.6 (3 ptn) 4/3 (1) - 4/2
11:30 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Stijnen Joran - 10 ptn
Claes Frederik - 10 ptn 7/6 (8) - 6/1
11:30 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Brugmans Amelie - 11.7 (2 ptn)
Maddalena Anna - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 4/0
11:30 ENKEL MEISJES U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Thewis Ina - 30 ptn
Schroyen Lieze - 30 ptn 6/1 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dams Jill - 15 ptn
Binnemans Gilles - 35 ptn
4/6 - 6/2 - 10/2
13:00 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Smits Jill - 20 ptn
Huysmans Kimberley - 20 ptn 6/1 - 7/5
13:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Sole Yvann - 20 ptn 6/2 - 6/3
13:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Heyligen Mathijs - 10 ptn
Winnaar
Kaerts Sander - 10 ptn
3/6 - 6/3 - 6/0
13:00 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Roziers Florent - 10 ptn
Verding Jef - 10 ptn 6/4 - 6/2
13:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Broekhoven Tijs - 20 ptn 6/2 - 4/6 - 6/3
13:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Ramaekers Lio - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Meersmans Stefanie - 11.3 (15 ptn)
4/3 (7) - 4/2
13:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Verlies Nena - 13.6 (3 ptn)
Peetermans Norah - 13.6 (3 ptn) 6/2 - 6/2
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Winderickx Sophie - 10 ptn
Swinnen Pieter - 20 ptn
Winnaar
Huysmans Els - 15 ptn
Vanwesemael Joachim - 15 ptn
6/3 - 6/4
14:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bergmans Martine - 5 ptn
De Cock Willy - 10 ptn
Winnaar
Calaerts Jolien - 5 ptn
Vermeulen Tom - 10 ptn
7/6 (5) - 7/5
14:30 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Melis Steffanie - 3 ptn
Filtjens Laura - 3 ptn 6/3 - 6/3
14:30 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Laermans Philip - 10 ptn
Volders Bart - 5 ptn 6/3 - 7/6 (3)
14:30 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Smets Rune - 13.4 (10 ptn)
Winnaar
Roux Vincent - 13.7 (2 ptn)
6/1 - 6/3
16:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Geens Sofie - 3 ptn
Vandoninck Martine - 3 ptn
7/6 (7) - 2/6 - 10/6
16:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lauvrys Yves - 25 ptn
Van Doninck Jo - 25 ptn
Winnaar
Beelaerts Jean - 30 ptn
Coenen Dries - 25 ptn
6/1 - 3/6 - 10/5
16:00 DUBBEL HEREN 6 (6 punten - 8 punten)
Finale
Hoofdtabel
Cornet Cliff - 5 ptn
Vermeylen Joren - 3 ptn
Winnaar
Engelen Werner - 3 ptn
Tops Peter - 3 ptn
6/2 - 6/2
16:00 ENKEL DAMES 45 1 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Boeckx Carine - 20 ptn
Winnaar
Bodson Dominique - 25 ptn
6/1 - 6/2
16:00 ENKEL DAMES 45 2 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Willems Sonja - 10 ptn 2/6 - 7/5 - 10/4
16:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Thomas Vic - 50 ptn
Gielen Niels - 50 ptn 6/3 - 7/5
16:00 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dejonghe Bruno - 15 ptn
Winnaar
Cools Danny - 25 ptn
7/5 - 6/2
16:00 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Ceustermans Gert - 35 ptn
Winnaar
July Pascal - 45 ptn
6/3 - 7/5
17:00 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Fagoo Philip - 90 ptn
Winnaar
Kemps Marco - 85 ptn
5/7 - 6/2 - 6/4
17:30 ENKEL DAMES 1 (75 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Vanderheyden Emma - 100 ptn nr. 94
Winnaar
Vandewinkel Hanne - 105 ptn nr. 65
6/3 - 6/2
17:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Thewis Ina - 30 ptn
Mondelaers Beau - 25 ptn 6/2 - 6/2
17:30 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Marechal Julie - 40 ptn
Winnaar
Schroven Noortje - 65 ptn
6/1 - 6/2
17:30 ENKEL DAMES 35 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bogaerts Ellen - 15 ptn
Winnaar
Ricci Marina - 25 ptn
6/2 - 6/1
17:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Huygens Lander - 70 ptn
Van Doninck Noah - 70 ptn 3/6 - 7/6 (0) - 7/5
17:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Parisi Alan - 40 ptn
Winnaar
Mennes Gert - 40 ptn
6/4 - 6/0
18:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lambrechts Liliane - 10 ptn 6/3 - 6/3
18:00 ENKEL HEREN 1 (95 - 115)
Finale
Hoofdtabel
BELGIAN CIRCUIT Rojas Olivier - 105 ptn nr. 64
Winnaar
Verboven Maxim - 105 ptn nr. 73
6/4 - 7/6 (9)