Dagplanning van

  • Datum 31/05/2019 - 09/06/2019
  • Aantal inschrijvingen 176
  • Week 23
  • Adres Rerum Novarumlaan 35
    2340 Beerse
  • Gewest Antwerpen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
10:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vandervorst Lani - 5 ptn
Vosters Kaat - 20 ptn
Gys Jinthe - 3 ptn
Vanleuven Dille - 15 ptn
6/3 - 5/7 - 10/8
11:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Van Laer Vicky - 5 ptn
Willems Guy - 10 ptn
Winnaar
Willemse Justine - 5 ptn
Leyten Sander - 10 ptn
2/6 - 6/1 - 10/5
11:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Scheyltjens Yasmine - 45 ptn
Peeters Stef - 40 ptn
Vandoninck Annabelle - 20 ptn
Geens Gert - 65 ptn
6/4 - 6/2
11:30 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Renders Lies - 30 ptn
Faes Bram - 15 ptn
Peeters Caroline - 15 ptn
Cuypers Steven - 25 ptn
6/0 - 4/6 - 10/4
12:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Bie Sven - 40 ptn
Dufraing Kevin - 20 ptn
Winnaar
Noeyens Wout - 25 ptn
Van Beylen Kim - 30 ptn
7/5 - 6/1
13:00 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dielis Lissa - 15 ptn
De Schinkel Ken - 15 ptn
Smets Claire - 15 ptn
Pelckmans Frans - 10 ptn
7/5 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Witte Willem - 15 ptn
Heyns Joost - 45 ptn
Winnaar
Segers Dieter - 45 ptn
Segers Patrick - 15 ptn
6/2 - 6/2
13:30 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Brants Griet - 5 ptn
Smets Johan - 5 ptn
Willemse Justine - 5 ptn
Leyten Sander - 10 ptn
6/3 - 6/2
14:00 DUBBEL DAMES 1 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Lenaerts Julie - 20 ptn
Scheyltjens Yasmine - 45 ptn
Winnaar
Jansens Marlies - 75 ptn
Mens Hanne - 3 ptn
4/6 - 6/1 - 13/11
15:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Noeyens Wout - 25 ptn
Van Beylen Kim - 30 ptn
Winnaar
Segers Dieter - 45 ptn
Segers Patrick - 15 ptn
6/2 - 3/6 - 10/4
16:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geys Kristine - 10 ptn
Soetens Maddy - 5 ptn
6/1 - 6/2
17:30 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM De Visscher Shauni - 15 ptn
Quirijnen Ruth - 15 ptn
Winnaar
Vandervorst Lani - 5 ptn
Vosters Kaat - 20 ptn
6/3 - 1/6 - 10/4
17:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Spannenburg Tommy - 3 ptn
Takx Erwin - 5 ptn
Henderyckx Nicky - 3 ptn
Vermeiren Yannis - 3 ptn
6/3 - 4/6 - 10/3
19:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dielis Lissa - 15 ptn
Scheyltjens Yasmine - 45 ptn
Peeters Caroline - 15 ptn
Wouters Kaatje - 25 ptn
7/6 (5) - 1/6 - 10/7
19:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Geysen Jan - 85 ptn
Lauwers Jan - 5 ptn
Winnaar
De Proost Glenn - 15 ptn
Van Herck Glenn - 65 ptn
6/3 - 6/1
19:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dolhain Geert - 5 ptn
Van Dael Johnny - 20 ptn
Winnaar
Aerts Dirk - 3 ptn
Van der Schoot Wim - 15 ptn
2/6 - 6/4 - 10/8