Dagplanning van

  • Datum 01/07/2019 - 14/07/2019
  • Aantal inschrijvingen 606
  • Week 28
  • Adres Oude Kerkstraat 24
    3660 Opglabbeek
  • Gewest Limburg
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandeurzen Aline - 15 ptn
Clauwers Ivan - 50 ptn
Winnaar
Maenen Daphne - 3 ptn
Maenen Frank - 50 ptn
6/2 - 7/5
09:30 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Kusters Bert - 25 ptn
Vanbriel Lode - 35 ptn
6/4 - 3/6 - 10/6
09:30 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Clauwers Sam - 25 ptn
Gielen Rene - 5 ptn
6/2 - 6/2
09:30 ENKEL DAMES 25 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Peeters Sarah - 85 ptn
Scattino Vanessa - 85 ptn 6/0 - 6/3
09:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Maesen Lukas - 9.7 (2 ptn)
Winnaar
Mazzei Chiaro - 9.8 (1 ptn)
4/0 - 4/2
09:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 D'Hondt Luka - 9.8 (1 ptn)
Winnaar
Gelissen Gerben - 9.7 (2 ptn)
4/2 - 4/3 (4)
09:30 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Driessen Jelle - 11.3 (15 ptn)
Winnaar
Janssen Seppe - 11.3 (15 ptn)
4/1 - 4/0
09:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Bex Robbe - 11.6 (3 ptn)
Oeyen Wout - 11.7 (2 ptn) 4/1 - 4/0
09:30 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Looijmans Frans - 30 ptn
Coenegrachts Jente - 15 ptn 6/1 - 6/1
09:30 ENKEL MEISJES U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Olaerts Emilie - 13.3 (15 ptn)
Smeuninx Amelie - 13.4 (10 ptn) 6/0 - 6/0
11:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Saveleva Olga - 10 ptn
Tommers Chantal - 10 ptn
6/4 - 6/1
11:00 DUBBEL DAMES 5 (6 punten - 150 punten)
Finale
Hoofdtabel
Beerden Lien - 60 ptn
Vereecken Laura - 80 ptn
Winnaar
Janssen Anneleen - 60 ptn
Peeters Sarah - 85 ptn
6/1 - 6/1
11:00 ENKEL DAMES 25 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Timmermans Greetje - 10 ptn
Winnaar
Kalders Shana - 10 ptn
6/2 - 6/4
11:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Ferson Kurt - 10 ptn
Janssen Kurt - 10 ptn 6/0 - 6/2
11:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Nitescu Cara - 9.6 (3 ptn)
Winnaar
Grispen Marne - 9.3 (15 ptn)
4/1 - 4/0
11:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Klecha Nicolas - 13.3 (15 ptn)
Winnaar
Ruttens Kobe - 13.3 (15 ptn)
6/0 - 6/1
11:00 ENKEL MEISJES U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vanspauwen Noor - 11.3 (15 ptn)
Janssen Farah - 11.4 (10 ptn) 4/0 - 4/0
11:00 ENKEL MEISJES U13 3 (13.8 - 13.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Vliegen Zoë - 13.6 (3 ptn)
Van Den Bruel Amelie - 13.6 (3 ptn) 6/4 - 4/6 - 6/4
12:30 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Maenen Daphne - 3 ptn
Maenen Frank - 50 ptn
Bosmans Patricia - 20 ptn
Hendriks Gunther - 70 ptn
6/2 - 6/2
12:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Craeghs Nadine - 5 ptn
Olaerts Stefan - 25 ptn
Vannitsen Stephanie - 5 ptn
Aerts Nick - 25 ptn
6/2 - 3/6 - 10/7
12:30 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kujovic Katarina - 30 ptn
Houben Kristien - 15 ptn 6/0 - 6/1
12:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Bijnens Evelyn - 30 ptn
Winnaar
Haegeman Veerle - 25 ptn
6/3 - 6/4
12:30 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Mazzei Chiaro - 9.8 (1 ptn)
Gelissen Gerben - 9.7 (2 ptn) 4/3 (4) - 4/1
14:00 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Meuwissen Sabina - 15 ptn
Palmen Sonja - 25 ptn
Winnaar
Kosten Elke - 25 ptn
Vossen Katrien - 20 ptn
6/4 - 7/5
14:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Janssen Annick - 5 ptn
Janssen Bianca - 25 ptn
6/1 - 2/6 - 10/2
14:00 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Peeters Johan - 10 ptn
Van Baars Jimmy - 5 ptn
Winnaar
Ferson Kurt - 10 ptn
Mesiti Dominique - 5 ptn
7/6 (5) - 6/4
14:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dupont Gwen - 10 ptn
Winnaar
Geers Kirsten - 10 ptn
6/4 - 6/4
14:00 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Martens Kim - 10 ptn
Bergmans Katrien - 5 ptn 7/5 - 6/1
14:00 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Panis Pieter - 70 ptn
Winnaar
Habraken Dries - 55 ptn
6/1 - 6/4
14:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Clauwers Sam - 25 ptn
Gielen Mathijs - 30 ptn 6/4 - 6/3
14:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Vanreusel Daan - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Grispen Marne - 9.3 (15 ptn)
4/1 - 4/0
15:30 DUBBEL GEMENGD 6 (6 punten - 50 punten)
Finale
Hoofdtabel
Winnaar
Hoekx Elke - 30 ptn
Pairoux Davy - 15 ptn
Timmermans Greetje - 10 ptn
Neyens Tony - 25 ptn
2/6 - 6/4 - 11/9
15:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Smits Ward - 10 ptn 6/3 - 6/2
15:30 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Hendrickx Geert - 40 ptn 6/2 - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Hermans Bruno - 3 ptn
Goyens Mark - 3 ptn 6/4 - 6/7 (7) - 6/4
15:30 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Scheepers Guy - 35 ptn 2/6 - 6/2 - 6/2
17:00 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Meuleman Ann - 5 ptn
Schepers Kim - 5 ptn
Bruninx Birthe - 5 ptn
Jong Sigrid - 10 ptn
7/6 (2) - 7/5
17:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Timmermans Greetje - 10 ptn
Donne Tom - 5 ptn
Winnaar
Roex Maxine - 3 ptn
Stoffels Seppe - 3 ptn
2/6 - 6/4 - 10/6
17:00 DUBBEL HEREN 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gielen Mathijs - 30 ptn
Schildermans Joren - 35 ptn
6/0 - 6/1
17:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Avtar Iknoor - 50 ptn
De Prins Lina - 50 ptn 6/4 - 7/5
17:00 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Plessers Max - 50 ptn
Oud Sam - 40 ptn 7/5 - 6/2
17:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Penders Guido - 30 ptn
Winnaar
Edens Chris - 20 ptn
6/1 - 6/2