Dagplanning van

  • Datum 10/08/2019 - 25/08/2019
  • Aantal inschrijvingen 431
  • Week 34
  • Adres Astridpark 6
    8620 Nieuwpoort
  • Gewest West-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:30 DUBBEL HEREN 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Mertens Marino - 5 ptn
Myten Geert - 10 ptn
Declercq Mike - 5 ptn
Gaeremyn Siegfried - 5 ptn
6/3 - 6/2
09:30 ENKEL DAMES 25 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Wylein Eva - 30 ptn
Dewachter Lyn - 15 ptn 7/5 - 6/0
09:30 ENKEL HEREN 4 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Delfosse Clement - 35 ptn
Vander Stichele Paul - 35 ptn 7/6 (8) - 3/6 - 6/2
09:30 ENKEL HEREN 55 2 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Lybaert Didier - 30 ptn
Sonck Achiel - 30 ptn 6/4 - 3/3 opgave
09:30 ENKEL HEREN 55 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
D'Hooghe Johan - 10 ptn
Sinnaeve Frank - 10 ptn 7/6 (5) - 1/6 - 6/4
11:00 ENKEL DAMES 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Detavernier Marise - 15 ptn 7/6 (3) - 1/6 - 6/4
11:00 ENKEL DAMES 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Callewier Sofie - 10 ptn
Winnaar
Bommerez Isabel - 3 ptn
6/2 - 7/5
11:00 ENKEL HEREN 5 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Suwier Christophe - 25 ptn 6/2 - 5/7 - 6/3
11:00 ENKEL HEREN 35 3 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Medland Tom - 45 ptn
Landuyt Freddy - 45 ptn 6/2 - 6/1
11:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Vandamme Jeroen - 3 ptn 7/6 (4) - 7/5
11:00 ENKEL HEREN 45 4 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Myten Geert - 10 ptn 6/2 - 6/2
13:00 DUBBEL GEMENGD 2 (6 punten - 90 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Dewachter Lyn - 15 ptn
Dewachter Thibault - 75 ptn
Vanquaethem Kelsey - 85 ptn
Grillet Thomas - 3 ptn
6/2 - 6/4
13:00 DUBBEL GEMENGD 5 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanacker Ria - 10 ptn
Despiegelaere Luc - 5 ptn
Gerry Anja - 5 ptn
Dekeyser Franky - 10 ptn
6/1 - 6/3
13:00 DUBBEL HEREN 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Declercq Mike - 5 ptn
Soenen Olivier - 40 ptn
Winnaar
Bremeesch Thijs - 5 ptn
Coulier Vincent - 55 ptn
4/6 - 6/2 - 10/8
13:00 ENKEL DAMES 2 (35 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Gijsels Celine - 45 ptn 6/1 - 6/1
14:30 DUBBEL DAMES 4 (6 punten - 15 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Degroote Nele - 5 ptn
Gerry Anja - 5 ptn
Martens Michelle - 3 ptn
Verhelst Sofie - 10 ptn
6/3 - 6/4
14:30 DUBBEL GEMENGD 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Deceuninck Mieke - 50 ptn
Ducastel Vincent - 60 ptn
6/4 - 6/4
14:30 DUBBEL GEMENGD 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Kets Nancy - 10 ptn
Nyssen Alain - 15 ptn
Lebbe Katrien - 15 ptn
Bril Hendrik - 15 ptn
6/2 - 6/1
14:30 ENKEL HEREN 2 (75 - 90)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Tahirovic Ismar - 85 ptn
Dewulf Noah - 90 ptn 6/0 - 6/1
14:30 ENKEL HEREN 6 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Alleman Tim - 10 ptn
Winnaar
Versteele Wouter - 10 ptn
6/4 - 6/3
16:00 DUBBEL DAMES 3 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Boucquez Veerle - 10 ptn
Lansens Karoline - 15 ptn
Kets Nancy - 10 ptn
Vanhee Carine - 15 ptn
6/4 - 2/6 - 10/6
16:00 DUBBEL GEMENGD 3 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Dewachter Lyn - 15 ptn
Louis Guy - 45 ptn
Winnaar
Sarrazijn Kirby - 30 ptn
Lybaert Didier - 30 ptn
6/4 - 7/5
16:00 DUBBEL HEREN 4 (6 punten - 30 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Demeyere Bart - 15 ptn
Matthieu Martijn - 15 ptn
Winnaar
Nyssen Alain - 15 ptn
Van Der Linden Kris - 15 ptn
4/6 - 7/6 (4) - 10/8
16:00 ENKEL HEREN 35 5 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Scauflaire Philippe - 10 ptn 6/3 - 6/1
16:00 ENKEL HEREN 45 3 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Cauberghs Jan - 25 ptn
Tratsaert Johan - 25 ptn 6/0 - 6/0
17:30 DUBBEL DAMES 2 (6 punten - 60 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Demerre Julie - 20 ptn
Meheus Joke - 30 ptn
6/3 - 6/3
17:30 DUBBEL HEREN 1 (6 punten - 140 punten)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Smet Wim - 80 ptn
Soenen Olivier - 40 ptn
6/2 - 6/2
17:30 ENKEL DAMES 35 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Botty Dominique - 5 ptn
Winnaar
Blomme Lies - 10 ptn
7/6 (5) - 6/1
17:30 ENKEL HEREN 35 4 (15 - 30)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Schoutteten Sven - 15 ptn 6/1 - 6/0
17:30 ENKEL HEREN 45 2 (35 - 50)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM Landuyt Freddy - 45 ptn 6/2 - 6/2
18:30 ENKEL HEREN 3 (55 - 70)
Finale
Hoofdtabel
CRITERIUM
Winnaar
Vanhooren Olaf - 65 ptn
Dewachter Guillaume - 65 ptn 6/4 - 6/2