Dagplanning van

  • Datum 24/08/2019 - 01/09/2019
  • Aantal inschrijvingen 222
  • Week 35
  • Adres Koedreef 5
    9070 Destelbergen
  • Gewest Oost-Vlaanderen
De vermelde uren zijn onder voorbehoud. Spelers moeten steeds de wedstrijdleider contacteren om hun wedstrijdplanning te bevestigen.
UurReeksCircuitSpeler/Ploeg 1Speler/Ploeg 2Uitslag
09:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Baele Mattis - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Dyckmans Brent - 9.3 (15 ptn)
4/3 (4) - 4/2
09:00 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Brabander Milan - 11.6 (3 ptn)
Boone Jayden - 11.7 (2 ptn) 4/1 - 4/0
10:00 ENKEL JONGENS U13 2 (13.8 - 13.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Goh Arthur - 13.3 (15 ptn)
Moors Jack - 13.4 (10 ptn) 6/1 - 6/4
10:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Ost Milan - 10 ptn
Smolders Victor - 5 ptn 6/2 - 6/0
10:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Remoortere Jasper - 11.6 (3 ptn)
Ysebaert Mika - 11.8 (1 ptn) 4/1 - 4/0
11:00 ENKEL J/M U09 2 (9.8 - 9.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Dyck Margot - 9.3 (15 ptn)
Winnaar
Dyckmans Brent - 9.3 (15 ptn)
4/0 - 4/3 (5)
12:00 ENKEL JONGENS U15 2 (3 - 30)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Morias Jules - 30 ptn 6/1 - 6/4
12:00 ENKEL JONGENS U15 1 (35 - 115)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Dahlmann Micah - 50 ptn
Torcq Benoit - 40 ptn 4/6 - 7/5 - 6/1
12:00 ENKEL JONGENS U15 3 (3 - 10)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Ost Milan - 10 ptn
Volckaert Rune - 3 ptn 5/7 - 6/1 - 6/0
12:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Michiels Marie - 11.8 (1 ptn)
Smolders Elise - 11.7 (2 ptn) 4/1 - 4/0
13:30 ENKEL JONGENS U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
Van Remoortere Jasper - 11.6 (3 ptn)
De Brabander Milan - 11.6 (3 ptn) 4/0 - 2/4 - 4/1
14:00 ENKEL JONGENS U11 2 (11.8 - 11.3)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Marteau Xavier - 11.3 (15 ptn)
Welvaert Mathis - 11.3 (15 ptn) 4/1 - 4/0
15:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
1/2 Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Van Belleghem Maxim - 9.7 (2 ptn)
Winnaar
De Kuyffer Milan - 9.8 (1 ptn)
4/1 - 4/1
15:00 ENKEL JONGENS U13 1 (13.5 - 35)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1
Winnaar
Heldenbergh Arthur - 13.1 (25 ptn)
Huyghe Matti - 30 ptn 6/3 - 6/3
15:00 ENKEL MEISJES U11 3 (11.8 - 11.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 Heeren Lotta - 11.6 (3 ptn)
Winnaar
Michiels Marie - 11.8 (1 ptn)
4/1 - 4/0
16:00 ENKEL J/M U09 1 (9.5 - 9.1)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 1 Flament Louis - 9.1 (25 ptn)
Winnaar
Van Outryve Evarist - 9.2 (20 ptn)
4/3 (4) - 4/1
16:00 ENKEL J/M U09 3 (9.8 - 9.6)
Finale
Hoofdtabel
ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3
Winnaar
De Kuyffer Milan - 9.8 (1 ptn)
De Volder Rodick - 9.8 (1 ptn) 4/3 (6) - 4/0